Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Voltam egy állásinterjun!...

Voltam egy állásinterjun! Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
ez egy irodai munka lenne,elmentem mert behivtak!Mondta a pasi (nagyon normális),hogy nagyon sokan jelentkeztek ezért kicsit több időt vesz igénybe mint gondolták!Kérdezgetett pár dolgot?(pl:szgép használat hogy megy,stb.)És mondta hogy emailen fog értesíteni,és akkor lesz egy uj interju ami kicsit hosszabb lesz!És igy mondta:még egy kicsit ki kell birnom a régi munka helyemen!ez jo vagy nem?
2008. okt. 1. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt így ennyiből nem igazán lehet megítélni, pláne hogy ilyenkor nem igen mondják azt hogy téged tuti nem veszünk fel, mert lehet hogy addig te voltál a legjobb, de lehet hogy utánnad jött job, nekem is volt olyan hogy úgy éreztem tök jó vagyok meg minden aztán mégse hívtak vissza, máshol meg tök bénának gondoltam magam és visszahívtak, szóval ennyi, szerintem ne vedd nagyon a szívedre, ne számíts rá, hanem örülj ha visszahívnak
2008. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!