Ez valós lehet?

Figyelt kérdés

Ezt az üzenetet kaptam facebookon:

Köszönöm, hogy elfogadtad a jelölésemet ! Igaz személyesen nem ismerjük egymás, azért jelöltelek, mert kapcsolatokat építek szerte az országban, és külföldön is. Én magam is Németországban élek, és egy nemzetközi hálózatot vezetek. Terjeszkedem a projecttel és keresek néhány olyan embert, akit motiválna plusz havi bevétel, vagy akár komoly karrier lehetőség. Egy olyan vállalkozásom van, mely reklám-marketingre épül a sport, egészségmegőrzés, fitness területén és szinte csak online dolgozunk. Tevékenységünkhöz "elég egy okos telefon vagy laptop és internet, a hátteret és a rendszert mi biztosítjuk. Nem tudom, hogy esetleg Te nyitott lennél-e plusz jövedelemre? Ha igen, akkor nézd meg kérlek az üzlettársam weboldalát, akivel együtt dolgozom: www.asikertervezheto.hu

Amennyiben érdekelnének a részletek, akkor jelezz vissza kérlek és beszélünk majd a további lépésekről!



2016. szept. 5. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
ha komolyan veszed, akkor magadra vess..
2016. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valós lehet persze... haha :D
2016. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én semmi esetre nem venném fel a kapcsolatot.

Nincsenek konkrétumok a lapján, hablatyok vannak, nincs részletes elérhetősége, csak egy g-mail cím és hálózatépítő tevékenységű és nem található ellenőrzési oldal/rész.

Beetetős marhaság.

Rendkívül sok az ismeretlen tényező, viszont 1 sec. alatt lyukat beszélnek a hasadba.

A Te döntésed, ha be akarsz lépni és a Te felelősséged is lesz.

2016. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2016. szept. 5. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
kamu, ordít róla
2016. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!