Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postai kártérítés öszege...

Postai kártérítés öszege mennyi lehet?

Figyelt kérdés
Augusztzs 29.-én kifizetésre kerültek a csalàdi pótlékok. Én nem kaptam meg. Érdeklődtem postàn azt mondàk kiment mindenkinek,biztos felvette valaki hozzàtartozóm. Pàrom sem vette fel. Érdeklődtünk államkincstàr,majd kormànyhivatalban. Megadtàk az utalvàny azonosítót,illetve közölték a postàn van a pénzem. Postàra bevittem,megnézték,valakinek kifizetèsre került,csak nem nekünk. Majd később kôzölték a postàs elbaszta,màs meg felvette.De hogyan? Aztàn hirtelen kifizette volna a postás sajàt zsebből,ha alàírom az àtvételit és hogy tovàbbi követelésem elvâràsom nincs a postàval szemben. Nem írtam alà nem kaptam pénzt. Panaszt tettem a postànàl,hivatalos papíron,majd telefonon is. Milyen kàrtérítési öszet igényelhetek? Telefonàlgattam ez ügyben nem keveset, és eltelt 12 nap,és nem jutottam a pénzemhez. Iskolakezdés is most volt stb.....

#posta #utalvány #kàrtérítés #csalàdi pótlék
2016. szept. 9. 19:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesíràsért!
2016. szept. 9. 19:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem fogadtad el, ha oda akarta adni?

Kártérítés neked nem jár. A posta a feladónak felelős, hogy eljuttatja a címzetthez a pénzt, ő fizetett a szolgáltatásért.

De így most vizsgálat lesz, aztán lehet belőle rendőrségi ügy is, amivel csak még tovább húzódhat az ügyed, addig meg nem kapod meg.

2016. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pàrom ma beszélt a nagypostàval is,ott azt mondtàk oda kellEtt volna adniuk, majd felhivtàk a kis postàt,és kaptak egy kis kioktatàst. Elvileg hétfőn kifizetésre kerül végre. De az bosszantja az embert, hogy Eltelt 2 hét, a postàs hibàzott, hogy adhatja oda egy idegennek és az a valaki hogy veheti àt màs pénzét,ami névre szól és alà kell írni?!
2016. szept. 9. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból,hány nap múlva akarta a postás kifizetni saját zsebből és arra az időre te mennyi kártérítést szerettél volna?
2016. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!