Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek pénzt az...

Hogyan szerezzek pénzt az interneten már?

Figyelt kérdés
17/l, hiába a szaktudás meg minden akkora a kompetencia hogy csak azokat dolgoztatják akik rég regisztráltak és van 1 csomó munkaviszonyuk, az összes freelancer oldalon, hiába tudok c++-t az nem elég mert kell hozzá 50 féle php meg myaQL együtt, videóvágást is tanultam, SEO-t, excel szerkesztés, hang-masterezés, képvágás, minden. Hiába, frissen regisztráltakat interjúra sem hívnak meg...
2016. szept. 14. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább az a probléma, hogy nem vagy nagykorú (azaz fiatalkorúként korlátozottan cselekvőképes vagy), s ezáltal nem vagy számlaképes sem, hiszen vállalkozóit csak 18 éves kor felett lehet kiváltani.
2016. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen vállalkozói? Dolgozni akarok nem vállalkozni.
2016. szept. 14. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor kezdjük elölről: ahhoz, hogy dolgozz valakinek, valamilyen szerződést: megbízási vagy munkaszerződést kell kötni, amiben a felek lefektetik a "játékszabályokat". Tekintettel arra, hogy fiatalkorú vagy, önállóan ilyen szerződést nem köthetsz, csak 18 éves korod után. Aztán sok cégnél elvárás, ha nem megbízási szerződéssel dolgozik valaki, hogy számlaképes legyen, azaz tudjon számlát adni a neki kifizetett összegről (ez a vállalkozó)


És ha már itt tartunk: nem akartalak kiigazítani, de az odavetett válaszod mégis erre sarkall: nem kompetencia, hanem konkurencia.

2016. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Ezt a kompetencia szót már én is sokszor láttam itt az oldalon és nekem is szúrta a szemem. :)
2016. szept. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!