Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi most 6 órában minimálbé...

Mennyi most 6 órában minimálbér? SOS

Figyelt kérdés

A munkahelyemen elvileg azt mondta a főnök,hogy 6 órába vagyok jelentve.64.338-at szokott.Eddig nem is foglalkoztam vele.De ma a kollaganőm utána nézetett egy könyvelő ismerősével,mert kismama és szeretné magát 8 órába kérni.Ő azt mondta,hogy ez csak 4 órás minimálbér,és hogy szerinte csak ennyire vagyunk bejelentve.Mondta,hogy nézzünk utána a munkanélkülibe,nehogy hülyeséget mondjon.Akkor most ez 4 vagy 6 órás munkabér?A neten is keresgélek.Köszönöm előre is.

Ja és mielőtt írnátok,hogy beszéljem meg a főnökömel úgy is letagadná és én szeretnék tisztában lenni mindennel ha ezt mondom neki. Márha tényleg így van.Ja és szerződést sem adott azon sem tudom megnézni


2016. szept. 14. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Most bruttó 111 ezer a minimálbér,ami nettóban 76 ezer körül van.De ez tudtommal a 8 órás bejelentett bét.Szóval biztos nem 4 órás bér,amit kézhez kaptok.
2016. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a garantált bérminimum 6 órára, nettóban. A kolléganőd hülye.
2016. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
129000 jár 8 órára, 6 órára ez bruttóban 96750. Ennek a nettója 64339.
2016. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.meg nyugodtam azért,de én mondtam neki,hogy tuti hogy 6 órásak vagyunk.
2016. szept. 14. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!