Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-re regisztrálnék vásárlás...

Ebay-re regisztrálnék vásárlási szándékkal, mik a pozitív negatív tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ahogy néztem az árak néhol iszonyat alacsonyak, erről már korábban is hallottam, hogy külföldről venni dolgokat sokkal olcsóbb, azonban ez annyira hihetetlen számomra, szeretnék érdeklődni, hogy hogyan működik az Ebay rendszeres, a postaköltség körülbelül milyen méreteket szokott ölteni (konkrétan), illetve mennyire megbízhatóak ott a tagok, és minden egyéb észrevételre kíváncsi vagyok. gyakorlott vaterás vagyok, szóval az alapműködéssel én is tisztában vagyok.
2010. ápr. 23. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:

én az ebayt nem ismerem, nem használom.

a kérdésedre annyit tudok viszont válaszolni, hogy az összes külföldi ismerősöm használta már az ebayt, soha semmi rosszat nem mondtak róla.

ha ez segített.:)

2010. ápr. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattál! Akkor azt hiszem énis belevágok! :-)
2010. ápr. 30. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!