Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van szükség az Auchanban...

Miért van szükség az Auchanban a próbafülkék előtt lopásgátló rendszerre?

Figyelt kérdés
Eddig soha nem vásároltam ruhaneműt az Auchanban, de nemrég megtetszett egy ing és gondoltam felpróbálom. A próbafülkék előtt azonban lopásgátló rendszer van, ami besípolt. Elsőre be sem mertem menni, de szólt az egyik eladó, hogy menjek nyugodtan. Mi szükség van erre? Elég idegesítő, hogy amikor az ember bemegy, folyton sípol. A kijáratnál amúgy is van jelző rendszer, akkor mi szükség a próbafülke előtt is?

2016. szept. 20. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű okból van szükség rá. Ha befelé sípol, az jó. Ha kifelé sípol, az is jó. ha kifelé nem sípol, akkor az őrök tudják, hogy lopási kísérlet van megvalósulóban.
2016. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyű lenne lopni ruha boltból ha nem lennének ilyen rendszerek.

A Hádában pl már azt is nézik, hogy ha beviszed a ruhát, rajta van-e a lopásgátló, és ha kihoztad akkor is rajta van-e.

Régebben a Sugárban nem néztek semmi ilyesmit, asszem nem is számolták, ki mennyit visz be a fülkébe, és úgy simán lehetett lopni. Saját kabát alá felvenni a ruhát, vagy saját pólóval kicserélni, stb.

Én nem szorulok rá lopásra, de feltűnt, hogy mennyire könnyen kisétálhatnék a ruhákkal.

2016. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!