Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypalon megvan a verifikáció,...

Paypalon megvan a verifikáció, tehát bankszámla szám és bankkártya hozzá van rendelve a fiókhoz. Ezek után milyen dokumentumokra van szükség?

Figyelt kérdés

Úgy tudom lehet bankszámla kivonat, vagy egyéb közüzemi számla, csak azt nem tudom hogy ezeket el e fogadják magyar nyelven? Vagy ha nem, akkor ezeket hol lehet lefordíttatni?

Vagy esetleg én is megoldhatom a fordítást?

Aki tud erről valamit az kérem írjon. Előre is köszönöm.



2016. ápr. 11. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mihez mire van szüksége? Paypalnak, hogy tudj vele fizetni, nem kell a te közüzemi számlád. Hitelesíted a kártyádat meg a számlaszámodat és mehet is, lehet vele fizetni.
2016. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én a limitek megemeléséről beszélek. Személy azonosság igazolásához kell ilyen dokumentumokat feltölteni, csak azt nem tudom hogy el e fogadják magyar nyelven?
2016. ápr. 11. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!