Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a honlapon fel van tüntetve...

Ha a honlapon fel van tüntetve bizonyos %-ú kedvezmény, de azt nem lehet igénybe venni a szolgáltatás igénybevételekor, hová lehet fordulni? Kell jelenteni valakinek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 21. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ... Ha pl. Bónuszbrigád-on vettél egy kupon és a kuponos szolgáltató nem adja meg a %-os kedvezményt, akkor a Bónuszbrigádhoz érdemes fordulni, megírni az ügyfélszolgálatnak.

Ha egy szolgáltató honlapja, akkor meg ennyiből nem tudom megmondani, mert nem írtad le a részletes esetet: pl. van olyan, hogy csak x napig lehet beváltani, vagy szállodáknál csak hétköznapra vonatkozik, stb.

Mire hivatkoznak, miért nem kaptad meg?

2016. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, itt válaszolok a privátban írt válaszodra:

akkor az adott társaság diszpécserének (a társaság a telefonszámát felvevő ember) jelezd, illetve a honlapon kell lennie olyannak, hogy Kapcsolat és ott van a tel.szám, email.cím is.

Szerencsésebb, ha írásban is jelzed, mert annak nyoma van.

Ha esetleg nem tudsz pontos időpontot mondani, amikor az eset történt, akkor viszont nem tudják kivizsgálni a társaságnál.

2016. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pontos dátummal + időponttal megírtam e-mail-ben.


De ez nem a fogyasztó megtévesztése?

2016. szept. 21. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
De, de nem kell rögtön szaladni feljelenteni (nem Rád mondom) a Fogyasztóvédelemnél - mert lehet, hogy csak az a sofőr volt a hibás és társaságon belül elintézik. Várd ki, hogy mit írnak, nyilván utánajárnak, aztán majd kiderül...
2016. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!