Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Netes piactereken (pl....

A Netes piactereken (pl. Vatera) az eladók miért kérik mindig előreutalással a termék árát?

Figyelt kérdés
Azért nem értem mert ha elküldi a postával akkor addig nem vehetem át amíg ki nem fizettem a postán. Tehát ha akarnám se tudnám átverni úgy,hogy nem küldöm el a pénzt.
2016. szept. 21. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

-mert az előre utalás olcsóbb mint az utánvétel

-mert nem akar várni a pénzére

-mert nem akarja törötten visszakapni, ha a vevő meggondolná magát és nem veszi át a terméket.. ez esetben ugye a feladó bukja a drága postaköltséget


mert ez a legegyszerűbb módja!

2016. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Le is írtad a lényeget: ha nem veszed át, akkor bukja a postaköltséget.
2016. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz.
2016. szept. 21. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerencsére Vaterán az értékelésekből látod, hogy kinek "szabad" előre utalni. Értékelés nélküli oldalakon már neccesebb. Nagy értékű cuccoknál pedig vedd a fáradtságot és személyesen menj érte.
2016. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert sok az átverős, lehúzós csaló, konkrétan a Vatera tömve van velük. Google-ről lecsórnak egy kamuképet, gyakran még ahhoz is hülyék hogy a vízjelet kiradírozzák belőle, és így hirdetnek meg mindenféle nemlétező terméket, jóval áron alul persze hogy a hülyeemberek bevegyék. Aztán onnantól hogy utaltad a zsetont, se a terméket nem látod soha többé, se az eladót. És érdekesmód az ilyeneket sose tiltják (mondjuk értelme se lenne, kemény 5 perc alatt regisztrál másik 3 fiókot).

Nagyon megy a Vaterán a csalás, az átbszás, aki teheti, messzire kerülje el!!!

2017. aug. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!