Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi jut a "műköröm építő"...

Mi jut a "műköröm építő" szóról az eszetekbe?

Figyelt kérdés
Itt értek anyagi helyzet, stb..

2016. szept. 24. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyi már a műkörmös mint égen a csillag-bocsi nekem ez jut eszembe.
2016. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ami nekem rögtön eszembe jut róla

- mű körmöket csinál

- nem éri meg

- rengeteg van belőle..

2016. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez jutott nekem is eszembe - rengeteg van, telített a piac.
2016. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jó vagy a szakmában itt is el tudsz helyezkedni, bár igaz ez az összes szakmára.

Nálunk itt falun van egy 4000-ért csinálja meg a 10 ujjkörmöt. Ha van több melója gondolom 1-2 delikvens jelent be csak hivatalosan, többi megy zsebre.

Én férfi vagyok de leképedtem hogy "sima" köröm festés is ennyi, igaz tényleg szép. Munkatársnőm jár hozzá.

2016. szept. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nos ez attól függ. Én sosem gondoltam rá, hogy körmös leszek, édesanyám kitanulta a szakmát, de neki sem sikerült elhelyezkedni benne. Én tőle tanultam meg az alapokat, és elkezdtem a saját körmöm csinálni. Megszerettem, a hobbimmá vált, rengeteget költöttem rá már akkor is, halmokban álltak a porcelánporok zselék gellakkok és díszítő elemek. A barátnőim, munkatársaim idővel elkezdték kérdezgetni, hogy kihez járok, és amikor megtudták hogy magam csinálom, mindenki tőlem akart körmöt....aztán az ő barátnőik is...kb fél év leforgása alatt annyi jelentkező lett, hogy nem bírtam főállás mellett, Így elvégeztem a szakmát. Hozzáteszem az én szülővárosomban is volt vagy 10 körmös aki konkrétan szalonban/vagy a saját szalonjában dolgozott, azt már nem is számolom, aki otthonról munkálkodott, így a műkörmösből annyi van , mint égen a csillag mondás teljesen igaz. De ha van kézügyességed és türelmed hozzá, és érdekel is, így folyton képzed magad, figyeled az új trendeket, technikákat anyagokat, akkor még mindig sikerszakma tud lenni. Én jobban keresek vele vállakozóként, mint a gyógyszerészmérnök diplomámmal kerestem....szóval ha érdekel, és úgy gondolod jó szakember lenne belőled, hajrá
2016. okt. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!