Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lottoland.eu oldalrol kifizett...

Lottoland.eu oldalrol kifizettek a nyeremenyeteket?

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 17:50
 1/5 Tucsok1888 válasza:

Szia,azóta sem fizettek ki?

Én most próbálkozom vele remélem nem lesz semmi gáz.

2017. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dani19941019 válasza:
Üdv tesóm meg én is szoktunk rajta játszani többnyire félkarú tesóm nyert vele többször is nyereménye 43 ezer forint volt és kivet ki is fizették 2 munka napba telik és fizetnek többször is nyeret 20 ezreket ilyen 2 3 ezer forintokból én is nyertem egyszer 20 pár ezret nekem nem akarták kifizetni mert nem volt megerősítve a fiókom telefon száma de megérősítetem nem küldtek róla semmit hogy ezért nem fizetik ki tesóm mondta és kifizetek 2 munka nap alat
2018. febr. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zoltán7525 válasza:
Német lottó 5 találatom volt,azt hiszem fújhatom.Tróger banda!!!
2018. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rewqrewqrewq ***** válasza:
26%

1. A Lottóland nem nyel be pénzt mert több mint 2 milliós felhasználó tábora van ... kiknek befizetésiből 100x megkeresi a legnagyobb lottónyeremények árát is

2. Talán a világ minden sarkában a lottónyereményeket csak hivatalos személyi azonosító igazolványok bemutatásával fizetik ki. Aki itt sír h bekérték az igazolványai scennelt másolatát de ő nem küldte el ... az ne sírjon h nincs kifizetve. A Magyar lottó nyereményeket sem fizetik ki bizonyos értékhatár felett.

3. Nem válaszol az ügyfélszolgálat ..... érdekes nekem nemrég a lakcímváltozás macera miatt 4x is válaszoltak minden kérdésemre.

4. Nem fizettek ki ...... igen :) a régi trükk ... a konkurens lottó oldlak bérencei mindig szeretik lejártani a náluk sikeresebb Lottólandot.

5. Nemrég a Guinness rekordként is bejegyzett 90millió eurós online nyeremény kifizetését ... lecsekkolták a Guinness bizottság ellenőrei + a német Bild újság 2 munkatársa. A 36 éves ex takarító hölgy és mamája jelenleg az USA ban lakókocsi túrázik.

6. A Lottoland székhelye .... oda lehet menni szétnézni. https://www.youtube.com/watch?v=KJjdf4RESeQ&t=21s

2019. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ez egy tisztességes kóceráj lenne, akkor - még ha Gibraltárban is van bejelentve - lenne egy tetves címe, ahova be tudsz menni szétrúgni a seggüket!


De még az sincs!


Velük játszani kétszer kell szerencsédnek lennie: 1, ha valóban nyersz, 2, hogy a nyereményt ki is fizessék!


A nyeremény kifizetésére nem sok garanciád van! Perelheted esetleg, de többe kerül a per, kint a nyeremény.

2019. máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!