Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mennyit költöttetek lottóra...

Ti mennyit költöttetek lottóra eddigi legnagyobb egy összegben?

Figyelt kérdés
Tehát az érdekelne, hogy mondjuk egy nagyobb jackpot miatt vagy akármi miatt mekkora volt az a összeg amit kiadtatok érte. Az is érdekelne, hogy mennyit hozott akkor. Én anno 22 ezret öltem bele hatoslottóba és kb 5-6 ezret nyertem vele. De ismerek olyat aki simán játékba küld több tíz darab szelvényt is. Szóval érdekelnének a tapasztalatok. Köszi!

2016. szept. 26. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

2000ft nál nem többet.


Túl szerencsétlen vagyok én ahhoz, hogy nyerjek. Felesleges játszanom.

2016. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó neked, hogy 2000-nél megtudtál állni. Én is szerencsétlennek érzem magamat de mindig azt hiszem, hogy majd most talán összejön valami komolyabb és legalább 2-3 szelvénnyel szoktam játszani általában skandit. Egyébként bocsi mindenkitől, a kereső szavaknál elírtam az egyiket, veszteség akart lenni.
2016. szept. 26. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:

3 szelvény volt a legtöbb, amit eddig egyszerre feladtam.

Tisztában vagyok vele, hogy ez SZERENCSEjáték, ismerem a nyerési esélyeit, ennek tudatában játszok vele.

2016. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lottót max egy szelvényt, de csak ha valami "alkalom" van - pl egy fontos vizsgám után a pontszámaimat játszottam meg. A párom néha vesz egyszerre egy 5-ös és egy 6-os lottót, mindkettőt jokerrel, a legtöbbet akkor költjük, ha én egy luxort is veszek hozzá, sztem annak tök izgalmas a sorsolása. a legnagyobb nyereményünk sztem az volt, mkor eygszerre volt egy kettese, plusz a jokeren is nyert egy ezrest. Meg nemrég vettem egy sorsjegyet, mert még nem is láttam ilyent közelről, nemhogy játszottam volna. Pont visszanyertem az árát, és ott meg is álltam. Talán majd a születésdnapomra meglepem magam megint eggyel...
2016. szept. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
452.000ft kb
2016. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös: Ez ugye nem komoly? Heti szinten költesz ennyit lottóra? Ezt nehezen hiszem el azért.
2016. szept. 27. 20:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Megint csak öttösnek: Ha egy összegben költöttél ennyit lottóra, akkor mivel játszottál és mennyit hozott?
2016. szept. 27. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!