Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » INGATLAN ELADÁS melyik budapes...

INGATLAN ELADÁS melyik budapesti székhelyű, központú ingatlan eladásra szakosodott cég a legnagyobb, legnagyobb pörgést, forgalmat bonyolító? Több nagyobb cég van, egyet kellene választanom. /budai oldalon adnék el/

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:

én a tecnocasat ajánlom. Most adunk el egy lakást, márciusban kezdtük, semmi nem történt. Feladtam egy hirdetést, ami úgy kezdődött, hogy ingatlanosok kíméljenek, mert már a tököm tele volt vele, hogy fűt-fát ígérnek. Aztán egy csaj felkeresett ettől a cégtől, azt mondta, hogy itt vmi baj van, mivel a lakásnak kb 1 hónap alatt el kellett volna mennie. Mondom ok, tegyünk egy végső próbát. El is adta.


Nem feltétlen a legnagyobb a legjobb. Csomó ingatlanos van aki minden kerületből elvállal mindent, azzal a címszóval, hogy majd akad valami a nagy számok törvénye alapján. Ez a cég egy konkrét helyre koncentrál, ismernek minden közös-képviselőt meg gondnokot az adott környéken, tudják mi-hol van. Nem bántam meg, korrektek voltak. Mondom ezt úgy, hogy nem igen szeretem az ingatlanosokat.

2016. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!