Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy működik egy ilyen interne...

Hogy működik egy ilyen internetes vásárlás?

Figyelt kérdés
Ha rendeltem valamit és előre kifizettem akkor utána alá kell írni valamilyen papírt hogy átvettem a csomagot?

2016. szept. 28. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem túl sok infót adtál meg... :-)

Attól függ, hogy honnan rendelted (belföld, külföld), milyen a termék nagysága, ajánlottan vagy simán kérted, futár hozza-e vagy levélpostás, esetleg csomag?

Postán maradó vagy házhoz kérted, stb.

2016. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok: csak hogy érthetőbb legyen: pl. ha a Vaterán rendeltél egy Ikea katalógust sima postaköltséggel vagy elsőbbségivel, akkor egyszerűen kihozza a postás és bedobja a postaládádba, semmit nem kell aláírni.

Pl. ha Kínából rendeltél egy fülbevalót, akkor megint csak bedobja a postaládába, semmit nem kell aláírni.

De, ha mondjuk egy könyvet turmixgépet vettél az Emagról és futár vagy csomagpostás hozza, akkor igen, alá kell írni.

2016. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Így már tudom hogy alá kell írnom! :)
2016. szept. 28. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell aláírni semmit, ha nincs szállítólevél, vagy nem a futár hozza.
2016. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!