Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van formanyomtatvány "Vállalko...

Van formanyomtatvány "Vállalkozói nyilatkozat"-ról pénzügyi bevételemről mint Egyéni vállalkozó?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Idén alapítottam EV-t. Öcsém viszont egyetemre ment és az Óbudai egyetem kér tőlem "Vállalkozói nyilatkozatot." a szociális ösztöndíjához. Mi arra gondoltunk, hogy a pénzügyi bevételemről kellene valami nyilatkozat nekik. Sajnos NAV-től nem tudok kérni mert idén alapítottam az EV-t.

Valaki tud nekem ilyen nyomtatvány mutatni/adni, hogyan kell ezt kitölteni stb? A HÖK-ös kiscsaj, aki az ilyeneket szedi be nem tudtam megmondani, csak elismételte azt ami a papíron is szerepel. Hogy ez hiányzik tőlem.



2016. szept. 29. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen formanyomtatvány. Max annyit tudsz tenni, hogy elmész a könyvelődhöz és tőle kérsz egy papírt az eddigi bevételeidről: mettől meddig, mennyi ft, havi átlag bevétel ennyi meg ennyi.
2016. szept. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy az elég vicces lenne, ha lenne ilyen formanyomtatvány: akkor, ha valakinek érdeke úgy kívánja, kevés bevételt ír rá, ha másképp kívánja, akkor meg sokat.

Ráadásul ugyebár ez nem hivatalos, mégis kivel pecsételteted le? :-) Magaddal? :-)

2016. szept. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, épp azért kérdeztem itt. Ilyenről még 3 könyvelő ismerősöm sem hallott, és ők sem tudják, hogy mit tudnának kiadni.
2016. szept. 29. 08:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Most végül van könyvelőd vagy nincs?

A könyvelő ismerőseid azért nem hallottak róla, mert nincs ilyen.

2016. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van.
2016. szept. 29. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor azt tudod tenni, amit írtam az első hozzászólásomban:

"annyit tudsz tenni, hogy elmész a könyvelődhöz és tőle kérsz egy papírt az eddigi bevételeidről: mettől meddig, mennyi ft, havi bevétel - költség ennyi meg ennyi." Tulajdonképpen ez egy kivonat lesz a jövedelmedről.

2016. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!