Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismertek gazdagokat, hogyan...

Ismertek gazdagokat, hogyan élnek? Miket esznek? Milyen a jellemük?

Figyelt kérdés

a félreértések elkerülése végett : a havi 500 ezret kereső informatikus NEM gazdag.


Gazdag = legalább 1 millió dolláros (tehát kb 300 milliós) vagyon de inkább több.


2016. okt. 8. 20:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Naja persze, 1 milliárd havonta, akkor már rég rajta ülne a NAV meg a híradók is :D
2016. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az ingatlanok, amik a tulajdonomban vannak, elérik az 1 millió dollár értéket. Hogyan élek? Reggel 6-kor kelek, egészségesen étkezem (nem divatétrendek!), edzem, dolgozom. Mivel hatalmas a házam, sok munka van vele, de csak egy takarítónőt alkalmazok, őt is csak akkor, ha saját magam nem érkezem megcsinálni, vagy ha épp nagytakarítást csinálok. Ezen kívül van egy munkásom, aki barkácsol, illetve különböző fizikai munkákat végez, amiket én magam nem tudok. Nő vagyok, így sok olyasmi van, ami nem megy. :D Átlagos autóm van, de drága ruháim és cipőim. Ezekre nem sajnálom a pénzt. A minőséget megfizetem. Ezen kívül saját könyvtáram van, sokat utazom, de titkolom az anyagi helyzetem, mert ahogyan a pasiknál is, a mi esetünkben is sokszor veszélyes, hogy valaki csak a vagyon miatt akar pl. kikezdeni velünk. A baráti köröm a gyerekkori barátaimból áll és nem nagyon keresem az új emberek társaságát. Elvagyok a saját világomban. Alapjában véve tartanak is tőlem az emberek, aminek örülök. Szóval valahol kicsit zárkózott vagyok. Számomra egyébként nem fontos a másik anyagi helyzete, nem ez alapján kategorizálom az embereket.
2016. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

30 éve ismerem, együtt dolgoztunk az egyik cégnél. Aztán Ő lelépett és egy építőipari vállalkozást indított. Jókor kezdte, mert nagyon meggazdagodott belőle. Mellé beruházott egy szeszfőzdébe.

Nyaralni sose járt, utazni utált, egy 120 m2-es családi házban él a többi családi ház között. A céges autókon kívül van egy minőségibb kocsija, és egy aranyos felesége, aki sose dolgozott. Gyerekei nincsenek, tehát örökösök sem lesznek. Így 70 év felett állandóan azon kesereg, hogy az "államé" lesz az az iszonyú vagyon, amit felhalmozott.


Én mindig is bírtam Őt, pedig állandóan morgott, de alapvetően egy jószívű ember. Nagyon paraszti ésszel tudott mindig gondolkodni, megvezetni sose lehetett, és mocsok jó üzleti érzéke van annak ellenére, hogy a végzettsége nehézgépkezelő.

Étkezését nem ismerem, de mivel egy régivágású férfi, ezért gondolom, hogy szalonnát szalonnával eszik.


Nekem ingyen ásta ki a telkemen a kutat és a házam alapjait. :)

2016. okt. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem kötelező elhinni. Most is pereskedik a NAV-val, kerekítve 4.7 milliárdért, úgyhogy ne irigyeljétek,

1 infraktuson már túl van, és heti szinten szopatja

nem csak a NAV.


Csak ugye nem a kormány bérence, és nem is az ellenzéké,

a 90-es években kezdte, folyamatosan gyarapodott, és

lesz4rta a politikát. Már akkor több száz milliója volt,

megtehette, hogy nem érdekli a rendszer. Ennek folytatá-

sa, hogy nem fog Monika-show-t csinálni a gazdaságából,

nem érdekli a hírverés, szerény ember.

2016. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!