Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Akik szidják a vállalkozókat...

Akik szidják a vállalkozókat meg a gazdagokat hogy nekik semmi dolguk egész nap, nem dolgoznak keményen, csak barátok kellenek hozzá azok miért nem lesznek vállalkozók?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés :-)

Én mondjuk az a fajta vállalkozó vagyok, aki majd egész nap dolgozik és mégsem vagyok gazdag :-( Majd leszek! :D - legalábbis remélem... :-) (tudjátok, a remény hal meg utoljára :D )

2015. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
86%
Pontosan.
2015. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2%
Csupán azért mert nincsenek olyan pozícióban (fidesz tetű) lévő barátaim.
2015. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Természetesen az értékes tudással rendelkezel, de nincsenek kapcsolatok, aha sejtettem.
2015. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%
Mert alkalmazotti létből nem tudom az induláshoz szükséges tőkét összeszedni úgy, hogy mellette még meg is éljek.
2015. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

5-ös, nem minden vállalkozáshoz kell nagymértékű induló tőke. Aztán vannak, akik olyan bátrak, hogy a vállalkozás, jó ötlet érvényesítése érdekében eladják vagy kisebbre cserélik a házukat, lakásukat (ez nem én vagyok :D,én az 1-es vók )

Az alkalmazott és a vállalkozó között elsősorban az a különbség, hogy a vállalkozó mer, illetve szinte kötelező néha kockáztatni

2015. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Haverom a vállalkozását egy gázpalackal és egy pörzsölővel indította, lapostetőszigeteléseket csinált, most 10 fős a vállalkozása több százezret visz haza minden hónapban, kivéve télen.
2015. szept. 6. 16:01
 8/12 anonim válasza:
77%
A kérdezőnek teljesen igaza van.
2015. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

#6 nincs mit eladnom. Alkalmazotti fizetésből nincs házam, nincs autóm, vagy egy laptopom, de az nem ér sokat + az kellene is a munkához. Akkor mit adjak el? A vesémet!


Én vállalkozásomhoz kell tőke, ami számításaim szerint alsó határa 1 millió! Ez magában foglal 1 gépet, 1 évnyi járulékot másodállásos katas-ként és 250e-et marketingre. És akkor az időtényezőt + 1 évnyi fizetést bele se kalkuláltam.


#7 persze, a haver...


én nem értek a disznópörzsöléshez, viszont máshoz igen, de az anyag és eszközigényesebb!

2015. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
neked meg mibajod van 9-es? meg mi az a tuti üzlet amihez értesz?
2015. szept. 6. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!