Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mihez kezdenél ha a kezedbe...

Mihez kezdenél ha a kezedbe nyomnék most 30 millió forintot?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 18:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
87%
Először megköszönn4lém,aztán keresném a kandi kamerákat
2016. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
gyanakodnék, hogy miért is ad nekem egy vadidegen ennyi pénzt!
2016. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megvenném a lakást amiben lakok, felújítanám, megcsináltatnám a fogaimat, beiratkoznék motor jogsi tanfolyamra, elmennék egy magánklinikára az egészségügyi problémámmal, repjegyet foglalnék, hogy meglátogassam a tesóm, vennék egy nagy tévét. stb. Ezek jöttek először a gondolataimba.
2016. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Felújítanám a lakást amiben lakom (mert penészesek a falak, a csempe le van potyogva, stb), megcsináltatnám a fogaimat, beiratkoznék autóvezető tanfolyamra, elmennék egy magánklinikára az egészségügyi problémámmal, repjegyet foglalnék, hogy egy kicsit utazgassak és amikor hazajöttem, akkor belekezdenék a vállalkozásom felfejlesztésébe - amit most nem tudok megtenni némi tőke hiányában.

+-as, nem kifiguráztalak, hanem szinte szóról szóra így vagyok én is :-)

2016. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
+-as helyesen 3-as.
2016. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén? Kinevetnélek :)


Aztán vagy szakorvost, vagy mentőt hívnék, mert ha

tényleg lenne pénzed, és így osztogatnád, akkor

tuti valami trauma ért, és attól bolondultál meg.

2016. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyaralni mennék
2016. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vennék egy két kisebb lakást Debrecenben (egyet azért, hogy lakjak benne; a másikat kiadnám albérletbe), a maradék pénzből pedig állampapírt vennék.
2016. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*két kisebb lakást, elírtam
2016. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel semmi nincs ingyen megkérdezném hogy honnan van és miért kapom, majd szerződést írnánk az egészről mivel mégse két forintról van szó és téged se ismerlek. Aztán a pénz nagy részét befektetném.
2016. okt. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!