Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyugaton élő magyarok! Tervezi...

Nyugaton élő magyarok! Tervezitek a hazaköltözést?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?
2016. okt. 11. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
persze! minden vágyam 1600 euró helyett 340 eurót keresni.
2016. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Magyarorszag meg letezik? xddd
2016. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert nyugaton a meki is finomabb és a bugerforgatásból is tudok saját lakást bérelni! (ja nem)
2016. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Nem, mert nyugaton a meki is finomabb és a bugerforgatásból is tudok saját lakást bérelni! (ja nem)"


De lehet belőle lakást fizetni.


Nekem 400 euróba kerül a garzonlakásom (37nm), a fizetés meg 1150 körül van nettóban ha melózom.

2016. okt. 11. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Gondolom tapasztalatból írta a 3-as. :D Magyar panel-proli.
2016. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tervezem a hazakoltozest. Nem csak a fizetes miatt (bar az is kozrejatszik persze), inkabb a kornyezet miatt. Itt nyogottab vaguok, ha esetleg el is veszitem az allasomat, tudom hogy egy heten belul talalnek masikat. Lakas vasarlast, nyaralast, egyetemet Magyarorszagon nemtudom hogy tudnam kivitelezni.
2016. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 5


A múltkor is ezzel a nickel kommenteltél magadnak balázska. Legalább néha váltogasd őket!

2016. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked üldözési mániád van és összeeskövés-elméleteket gyártasz. :D Itt mindenki Balázska, csak te vagy helikopter.
2016. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy látod a nickem? XD
2016. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!