Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tervezitek az életeteke...

Kuroyuki Hime kérdése:

Hogyan tervezitek az életeteket a középsuli/egyetem után? Ill. milyen költségekkel jár az egyetem? És ezek a költségek miből térülhetnek majd vissza egyetem után diplomával?

Figyelt kérdés
Leginkáb fiatal egyetemisták vagy középiskolások véleménye érdekelne....

2013. nov. 7. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Igaz én már elvégeztem az egyetemet, de még nem vagyok olyan öreg. :)

Már a középsuli alatt is dolgoztam, nyári szünetben, suli időben hétvégente. Az egyetem alatt, már folyamatosan tudtam dolgozni. Általában 10-től 16 óráig suliban voltam, majd mentem dolgozni azonnal este 8-ig kb.

A suli jól ment, szóval egy félévet leszámítva, mindig volt ösztöndíjam, illetve szoctámom. Mindent összevetve, én pozitívan jöttem ki az egyetemből, mert sokat félre tudtam tenni.

Piacképes diplomát kaptam, amivel 4 hónap alatt tudtam elhelyezkedni, és találtam egy jó munkát. A munkakeresésnél nagyon előny volt, hogy munkatapasztalattal rendelkeztem.

2013. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!