Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A magyarokat nagy részét...

A magyarokat nagy részét miért nem zavarja hogy a munkásosztály nyomorog az 500-600 forintos órabérekkel?

Figyelt kérdés
vagy úgy vannak vele hogy ezek a kisiklott életűek, beszívták, mi meg tanulunk és managerek leszünk és sok pénzt kaszálunk?
2016. okt. 12. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Igen.


(Lenne komoly válasz is, levezetve az állítás helytelenségét, jelezve annak a lehetőségét, hogy a munkásosztályba tartozás választás kérdése, de inkább hagyjuk, téged úgysem érdekel).

2016. okt. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Mert a magyarok a történelmük során olyan géneket szereztek, hogy az érzelmi IQ juk ***** se legyen, a másikat a földbe kell döngölni, át kell verni tilos segíteni. Tajmagyar hozzáállás.
2016. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert ilyen a magyar ember. Akinek jól megy, az lesz@rja a társait magasról.


Amúgy szerintem mindenki a munkásosztály része, aki reggelente azért kel fel, hogy bemenjen dolgozni, lényegtelen, hogy van e kedve, vagy nincs!

2016. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Mert szinte mindenki előtt ott a lehetőség, hogy képezze magát. Akinek önhibáján kívül még sincs lehetősége és ténylegesen nyomorog (nem autóval jár dolgozni a gyárba és pizzát rendel magának az érintőképernyős okostelefonján, hanem otthonról hoz kaját), azzal meg nem nagyon fogsz találkozni személyesen. Túlórákkal együtt pedig egy gyári munkás is sokkal többet keres, mint amit leírtál, Balázska.
2016. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Értem hogy szerinted senki nem keres így, meg a gyárban jól lehet keresni 3 műszakban megrohadva, de attól a takarítónő még ugyanúgy szarul keres.


Meg a gyorséttermi melós is, meg még húsz szakma, ami éhbéres.

2016. okt. 12. 15:44
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Az én értelmezésemben manapság a munkásosztály része a szellemi munkát végző alkalmazottak is. Képezd magadat, és akkor te is többet fogsz keresni!


Azt meg látom, hogy Übülke is megérkezett...

2016. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2016. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Mièrt zavarna? Szabad világ van, mindenki előtt ott a lehetősèg arra hogy vigye valamire. Magam is voltam konyhai kisegìtő, de sikeresen kikeveredtem belőle. Nem könnyű, azt elismerem, de mindenki a saját èletèèrt felel. Egy életed van, te döntöd el, hogy hogyan akarsz èlni. Ha nyavalyogsz ès màst hibáztatsz, soha nem fogsz jól èlni.
2016. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

7:

Ügyes vagy Übülke, ezeknél a kérdéseknél is benne voltál a 3 első válaszoló között. Amúgy egy ideje a kérdéseket is te írod, vagy annyira még nem hasadt az elméd?

2016. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Engem zavar. Na, jobb lett?
2016. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!