Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay eladás?! Többi lent

Ebay eladás?! Többi lent

Figyelt kérdés
Ebayen eladtam egy fényképezőt 165eft-ért. Viszont 0 értékeléses vevő vette meg, aki ma regisztrált. USA-ból ütötték le. Paypal-on még nem küldte a pénzt, természetesen addig nem küldöm. Ebből lehet valami bajom? Azt olvastam, hogy ebayen mindig a vevőnek van igaza. Nem adtam még el ebayen. Légyszíves tapasztalataitokkal segítsetek.

2016. okt. 14. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez necces. Én pl mindig megnézem, hogy ki az eladó, milyen értékelése van, eladó részről meg hogy érkezzen fizetés. Az ebay nem hitelez, tehát ha van fizetés, utána adod fel.
2016. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy paypal-os fizetésnél ha a vevő úgy dönt, 45 napig visszahívhatja a pénzt?
2016. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Visszavonás esetén a vissza posta a vevőt terheli, illetve az ebay felelősséget vállal a termék áráért. Amúgy paypalon nem találtam ilyesmit amit te írtál 2. válaszoló. Refundot kérhet, de csak postázás előtt, illetve ha postázás közben megsérült a termék.
2016. okt. 14. 22:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 15. 07:56
 5/6 anonim válasza:
És azt honnan tudja a Paypal, hogy mikor lett postázva?
2016. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amikor paypalon, megadod a ragszámot.
2016. okt. 30. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!