Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van 2 millió Ft-om. Szeretném...

Van 2 millió Ft-om. Szeretném befektetni. Mibe érdemes? (ingatlanba nem szeretném és nem is elég)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél belőle 8888 db lottószelvényt(pont ennyire lenne elég 2 millió).Az jó befektetés:)
2010. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az én zsebembe!!:D


Viccet félretéve akár egy jó kis autó, egy kis üzlet, de ezt döntsd el te! Valósítsd meg egy régi álmod, utazz el belőle valahova...Csak fel tudod használni...:D Ha nem, akkor pedig tényleg ide vele!!!!:D

2010. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok egyéb tényezőtől függ. Pl. milyen hamar lesz rá szükséged?


Ha csak nagyon sokára (10év felett), akkor pl. nyugodtan vehetsz belőle részvényt, mert ekkora időtávon már LESZ olyan pont, ahol magasan a banki kamat FELETT tudsz kiszállni. Akkor viszont ki is kell szállni, mert onnan nő a kockázat, hogy jön egy válság. Ilyenkor a helyes taktika az, hogy a futamidő elején kockázatos, de sokat hozó papírokba fektetsz, amikből kiszállsz, amint jó haszonnal meg tudod tenni. A tervezett futamidő vége felé közeledve pedig egyre kisebb kockázatú papírokra cseréled ezeket, sőt a végén állampapírra, vagy bankbetétre! Ezzel nagyon jó esélyeid vannak, hacsak nem fekteted mindet egyetlen, döglött, vagy időközben megdöglő részvénybe. Ezt meg úgy kerülheted el, ha nem közvetlenül fektetsz részvénybe, hanem alapkezelőn keresztül. Abból viszont nagyon megbízhatót kell választani!

2010. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is pont így vagyok,sokat törtem a fejemet,mibe fektethetném,ami gyors és biztos megtérüléssel jár és még legális is,de szerencsére rájöttem. csak olyanba kezdj,amihez tutira értesz,ha nincs ilyen,akkor inkább a kötvényt válaszd vállalkozás helyett.
2010. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!