Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon miért panaszkod...

Magyarországon miért panaszkodnak azok is az életükre akik meg tudnak élni és igazából nem nélkülöznek semmit? Mikor és miért alakult ki ez a panaszkultúra?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg magadtól, hiszen te meg azért problémázol, hogy mások panaszkodnak!
2016. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert egy kattintással vagy egy olcsó repjeggyel elérhető a világ bármely pontja. Így mindenki látja, hogy másoknak mennyivel jobb, és elégedetlenek lesznek a sajátjukkal.
2016. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Alapvető emberi tulajdonság. Ez viszi előre a világot. Az elégedetlenség. Hogy mindig legyen kicsit több, jobb. Persze ez csak akkor működik, ha teszünk is érte valamit.
2016. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

"Persze ez csak akkor működik, ha teszünk is érte valamit."


Magyarországon jó pár millió ember tesz érte nap mint nap, hogy jobb legyen és mégse lesz az! Sőt, rosszabb lesz!

2016. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

"Magyarországon jó pár millió ember tesz érte nap mint nap, hogy jobb legyen és mégse lesz az! Sőt, rosszabb lesz!"


Nem mondtam, hogy feltétlenül jobb lesz, de ha nem teszünk érte, akkor biztos hogy nem lesz az. De én most nem is erre akartam kilyukadni. Természetesen ez egy összetettebb dolog, nem csak rajtunk múlik.


Amit mondani akartam, hogy az elégedetlenség nem egy ördögtől való dolog, akkor se ha az illető másokhoz képest jól él. Pláne, hogy nélkülözés mindenkinek mást jelent.

2016. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Piszok egy idő van!
2016. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Magyarországon jó pár millió ember tesz érte nap mint nap, hogy jobb legyen és mégse lesz az! Sőt, rosszabb lesz!"


Az emberek többsége ugyanazt csinálja nap mint nap és más eredményt vár tőle. Aki nem ezt csinálja, annak valószínűleg jobb is lesz az élete (nyilván nem törvényszerűen, mert van egy csomó külső befolyásoló tényező, amelyen nem tudsz változtatni, de nagy százalékban igen).

2016. okt. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!