Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon azért nem...

Magyarországon azért nem lehet megélni albérletben egyszerű emberként mert az emberek 80 % ának van saját lakása?

Figyelt kérdés

Így érthető hogy a munkaerőpiac nagy része is fel van fegyverezve saját lakással, a proli bemegy számlákért meg kis kajáért is dolgozni, ezért van ilyen nettó 80-100 ezres melós fizetés, mert ebből a számlák és a kaja jön ki, lakbér már nem nagyon.


A nyugati országokban sokkal kevesebb a saját lakás arány, ott a lakbér költsége is benne van a bérekben.


Ezért van az hogy pl. Ausztriában ki tudod fizetni az 500 eurós kis lakást a 1100 eurós "éhbér"edből amit egy felelősség nélküli mosogató kap.


Szóval emiatt nem lehet nálunk megélni?


Kedves lakástulajok! Nem gondoltok arra amikor 80 ért bementek dolgozni, hogy azért vannak akiknek albit is kéne valamiből fizetni?


2016. okt. 8. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Teljesen hétköznapi, egyszerű emberként fizetem az albérletet. (135+rezsi) Ketten élünk benne a párommal. Nem értem mi a problémád!
2016. okt. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Azért, mert fogy a lakosság mégis drágulnak az ingatlanárak. Mert a sok cigónak kell a CSOK, 3 f*verésért ingyen lakás. Deportálni kéne őket.
2016. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Én nem igazán értelek. Nekem van saját lakásom, és én is minden nap dolgozom 9-12 órát, hogy tudjam fizetni a számláimat, és a lakáshitelemet. Ugyanis lakásom úgy van, hogy 18 évvel ezelőtt lakáshitelt vettem fel. Akkor miért is kéne azokra gondolnom akiknek albérletet kell fizetniük? Apámnak is van lakása, 26 évig fizette a hitelt, hogy nyugdíjasként legyen egy otthona. Míg mások tengerparton nyaraltak, ő hitelt fizetett. AKkor most miért azok a rosszak akinek van lakásuk?
2016. okt. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Na, Balazska visszatert. Sef fiu, mekis fiu, vagy ahogy tetszik. Szegeny beteg ember, hagyjatok, ne nagyon valaszoljatok neki.
2016. okt. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Szerinted kit érdekel a nyomorod, Kedves Kérdező? Előttem leírták, hogy sokan egy élet munkáját feltették egy lakásba, természetes, hogy annyiért adják ki, amennyiért csak tudják. Ki kell menni Ausztriába, és akkor minden gondod megoldódik... vagy nem.
2016. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!