Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor irjak jova az eurojackpo...

Mikor irjak jova az eurojackpot nyeremenyt a szerencsejatek online oldalan?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
mivan?
2016. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezen mi nem ertheto? :D

Jatszottam a szerencsejatek online oldalan es az erdekel hogy mikor irjak jova a nyeremeny osszeget a szerencsejatek.hu-n?

2016. okt. 21. 21:56
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Te tudod mit jelent az a szó, hogy jóváír?

A nyereményt az online oldalon soha nem írják jóvá...


Te azt akarod tudni, hogy mikor írják ki az eredményeket? Mert azt péntek eset 21:30-22:00 között.

2016. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem tudod mirol beszelek... nem a sorsolas erdekel, hanem a nyeremeny osszeget mikor kapom meg. Hasznaltad mar a szerencsejatek online oldalat? Van egy belso egyenleg amit bankkartyarol toltesz fel es utalhatod ki onnan bankkartyara a nyeremenyt. Na az a kerdes hogy mikor irjak jova a belso egyenlegen. De felesleges volt elmagyarazni mert szerintem sosem hasznaltad ezt az oldalt
2016. okt. 21. 22:57
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja es szerinted ha nem ott irjak jova akkor hogy kapom meg az osszeget? Majd csenget vele a postas mikozben csak a bankszamlaszamot kell megadni adatnak?
2016. okt. 21. 22:58
 6/9 anonim ***** válasza:
10%

Pontosan így van. Jóváírni egy SZÁMLÁRA lehet. Egy weboldalra nem!


Szóval először is tisztába kéne lenned a fogalmakkal, amiket használsz, utána normálisan megfogalmazni, hogy mit akarsz tudni (ugyanis eddig egy szót sem ejtettél az online fogadásról). És akkor talál tudnánk segíteni.


Ezek után ha sikerült volna kettőt (2!) klikkelni a szerencsejáték főoldalán akkor már meg is találtad volna, hogy a hétközi nyereményeket a következő hét első, míg a hétvégi nyereményeket a következő hét második munkanapján írják jóvá:

[link]

2016. okt. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lehet itt ertetlenkedni, de egy fiokhoz tartozo egyenlegre lehet osszeget jovairni, nem weboldalrol van szo.

Akkor en voltam a hulye mert azt hittem egyertelmu az online fogadas ha azt irtam az online oldalan.

Koszonom a kioktato, de vegul is hasznos valaszt :)

2016. okt. 21. 23:26
 8/9 anonim ***** válasza:
A sorsolás másnapján, reggel szokták jóvárni.
2016. okt. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi, masnap reggel mar tenyleg rajta volt
2016. okt. 23. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!