Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Frondeo...

Mi a véleményetek a Frondeo szolgáltatóról? Több lent.

Figyelt kérdés

Olvastam a Frondeo cégről.

Ez egy olyan cég mint a t-mobil és társai. Csak még nem publikusak. Fb-n nézzétek meg! Van pár gyanúm hogy átverés az egész. Szóval arra lennék kíváncsi hogy van e olyan ember aki valóban regisztált már és be is fizette a az egyszeri tagságdíjat (5000-ft)meg az alapcsomagot ami 3000-ft. Aki igen és már használja a kártyát és nem átverés akkor azt még köszönném ha jelezné felém.


2016. nov. 3. 09:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
2016. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Remélem nem lesz gáz mert én már utaltam nekik 5 ezret!..
2016. nov. 3. 22:15
 3/18 anonim válasza:
6 hónapja vagyok náluk, teljesen elégedett vagyok! Bátran ajánlom bárkinek. Ugyanakkor nekem sem szimpatikus a 15000.-Ft-os kilépési díj, de mivel nem tervezem a kilépést, nem érint....Viszont havonta átlagban 7-8000.-Ft-t sporolok velük! Szóval szerintem nem lesz semmilyen problémád a frondeo -val!
2017. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Értem. 15000? Most ez komoly? Vagy csak el írtad?
2017. jan. 12. 14:53
 5/18 x3dgime válasza:

A 15000 forintos kilépési díj csak akkor van, ha a tel.számot tőlük vetted, és azt meg akarod tartani a kilépéskor!

Ha számhordozással vitted be valamelyik szolgáltatótól, akkor nincs.

2017. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

En most olvastam roluk a Facen.Kecsegteto ajanlat.De valami bibi van,mert a negativ hsz .okat torlik.En regiztem,akkor lattam,h titoktartast kernek,es 5000 ft egyszeri adm.os dij van.Errol nem ejtettek egy szot se.Irtam nekik ,gyorsan toroltek az oldalrol ,es tiltottak...

Csak a kerdesek,es jo kritikak maradhat ak a hsz.ok kozott a facen.ez azert gyanus!!!

2017. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
15.000ft a kilepesi dij ha elmegy toluk es szamhordozassal mentel, csak annyiert viheted, mondjuk ez eleg faszsag de ez van.. am korrektek allitolag.
2017. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha olyan korrektek,miert torlik azonnal ,ha valaki olyat kerfez,vagy ir ,ami negativum??Sajat szememmel lattam,es tapasztaltam is....
2017. szept. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Erdekes...tiltottak az oldalrol,miutan valaszoltam,mi ebben a csapda...

6 ft oldal,a regisztracio utan kozlik csak ,hogy egyszeri 5000 ft os adminisztracios dij is van....

[link]

2017. szept. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
A frondeósok a normális hangnemben feltett kényes kérdéseket is törlikk, de erre egyre többen rájönnek és így előbb-utóbb nagyon rossz hírük lesz. Facén már megalakult egy oldal, ahol cenzúrázatlanul lehet róluk beszélgetni: [link]
2017. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!