Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valóban ennyire jó a gazdasági...

Valóban ennyire jó a gazdasági helyzet Magyarországon, amennyire ezt a média hirdeti? Én nem nagyon tapasztalom. Egyedül vagyok ezzel?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagy egyedül ezzel... Én azon töröm a fejemet pl., hogy hogyan lehet az: egy évvel ezelőtt ugyanezért a pénzért még tudtam tartani a fiam diétáját, mára már olyan drága lett a zöldség, gyümölcs, hús, stb, hogy szinte semmit nem kapok a fizetésemért - de állítólag nincs infláció... A hús ÁFÁ-ja 27 %-ról csökkentve lett, mégis 1.400 ft egy kiló oldalas - ez hogy???

A fizetésem meg egyáltalán nem nőtt 5 éve...

2016. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos én is 6-7 éve változatlan fizetést kapok
2016. nov. 8. 15:03
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

így jár az aki mástól várja a pénzt, vagy csak a fizetésre épít.


Nem is fognak fizetést emelni, hisz ennyiért is elvégzik a dolgozók a munkát.. miért adnának nekik többet?

2016. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Fizetés emelés nálam sem volt 10 év óta. Minden szezonban egyre drágábbak a ruhák, csizma és az élelmiszer is. Iszonyúan spórolnom kell és így sem tudom tartani a szintet, már jóval a régi színvonalam alatt élek. (Ismerőseim szintén). Egyre többen gondolkodunk, h kimegyünk Németo-ba.
2016. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Érdekes,pedig a tv csak azt nyomja,hogy milyen jó itt minden,emelkednek a bérek,csökkennek az árak,csökken az adó.stb...
2016. nov. 8. 15:48
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

"A fizetésem meg egyáltalán nem nőtt 5 éve..."


Nekem rengeteget nott az elmult 4 ev alatt, mondjuk tettem is erte, nem csak vartam a sult galambot. ;)

2016. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Nekem 4 éve 140e (zsebbe) volt a fizetésem, most 450 bejelentve.


De azzal egyetértek, hogy minden drágább lesz folyamatosan, a 0%-os infláció és az adócsökkentés nagy hunbug.

2016. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az EU-s felértékelés is nézőpont kérdése, hogy ugyan mitől is értékelték föl ezt a nyomortanya országot?

Arról nem beszélve hogy igen persze lesz "nyugdíjemelés" 0,9% tehát emelkedik nem?

Nyitrai Imre Fideszes kimondta: "csak az él az utcán aki ott akar élni..."!!

"amennyisd van annyit érsz"

"nem hagyunk senkit az út szélén"...persze nem belerúgdalják őket az árokba...


Egyébként Ceausescu szerint is k rva jó volt minden...néhány napra rá kivégezték mert annyira érezte mindenki a jólétet

2016. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Ja még valami: propagandaminiszter öregem, propagandaminiszter Rogán Tóni bácsi.

Tudod ki volt Propagandaminiszter: Göbbels a III. Birodalomban.

2016. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Hetvegen az arena plazaban voltam. Tömeg volt minden uzletben.

Emberek nagy szatyrokkal.

2016. nov. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!