Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Normális/használható német...

Normális/használható német nyelvtudással tényleg azonnal felveszik az embert ALDI/LIDL boltokba akár valamilyen irodai posztba is?

Figyelt kérdés

De az se zavar ha az aljáról kell kezdeni, szívesen végigjárom a ranglétrát.


Ilyen logisztikai jellegű asszintens melókat böngésztem az aldinál, napi 6 órára bruttó 300 körüli fizetést írnak és annyi a feltétel hogy


- office ismeret


- használható német nyelvtudás.


2016. nov. 13. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
A boltokban nincs is irodai poszt. Elmondom milyen posztok vannak a Lidl boltokba: Áruházvezető, áruházvezető helyettes, bolti dolgozó és itt vége is.
2016. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem alap német nyelvtudásra és 6 órányi kávézgatásra keresnek embert, hanem szakembert keresnek, aki mintegy mellékesen németül is tud.
2016. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

" Nem alap német nyelvtudásra és 6 órányi kávézgatásra keresnek embert, hanem szakembert keresnek, aki mintegy mellékesen németül is tud."


nem írtak semmilyen szükséges végzettséget.


A német tudás volt kihangsúlyozva meg az office ismeret.


Nekem mindkettő megvan.



Dolgozni pedig tudok, Nyugaton élek évek óta, tudom milyen a kemény munka.

2016. nov. 13. 21:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Be tudod linkelni? Én ahány álláshirdetést nézek az ALDI-nál, mindenhol komoly elvárások vannak. Logisztikust Biatorbágyba szoktak keresni egyébként.
2016. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]


"aktív, középszintű németnyelv-tudással rendelkezik szóban és írásban,

legalább középfokú végzettséggel rendelkezik,

magas szintű MS Office ismereteket szerzett,

megbízható, terhelhető, elkötelezett és jó csapatjátékos,

képes az önálló munkavégzésre, emellett rugalmas,

kiváló szervező, gyorsan és hatékonyan dolgozik."


Én sehol nem látok itt különösebb végzettséget ami kellene..

2016. nov. 13. 22:01
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
jelentkezni jelentkezhetsz, persze... és egyből fel is vesznek, persze... a télapó is jön nemsokára, persze... :D
2016. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hihetetlen milyen negatívok vagytok...


én optimista vagyok, 4 éve Nyugaton élés rámragasztotta az optimizmust.

2016. nov. 13. 22:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok negatív, max. hitetlen. :)


Végzettséget tényleg nem kérnek, viszont ha megnézed a feladatlistát, egyértelmű, hogy nem lesz bárki megfelelő nekik. A legtöbb embernek a polcpénz, polctükör és hasonlók ismeretlen fogalmak, de ha már dolgoztál FMCG-ben olyan pozícióban, hogy van némi rálátásod is a dolgokra, akkor hajrá.

2016. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülök hogy probalkozol balazs de itt gazdasági végzettségű beszerzesi tapasztalattal rendelkező jeloltekkel kell majd versenyezned. Azert probald meg
2016. nov. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Mindenképp jelentkezz de elárulom, hogy még bolti eladói pozícióra is alig hívnak vissza embereket. Nagyon válogatósak, de meg is tehetik. A fizetést amit feltüntetnek az a "legmagasabb elérhető fizetés" vagyis akik évek óta ott dolgoznak kapnak ennyit a túlórával meg minden plusszal hozzáadva. Így jutalmazzák a "lojalitást". A "probléma" evvel az, hogy ez még így is egy nagyon jó és népszerű állás ami azt jelenti hogy szinte kivétel nélkül diplomás közgazdászok azok akik erre az állásra jelentkeznek. Magyarán nincs sok esélyed. De mint mondtam, mindenképp jelentkezz nehogy az legyen, hogy meg se próbáltad.


Nekem is van office és német nyelv ismeretem és mégis mint eladó dolgozok az egyik boltban és közben főiskolára is járok.

2016. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!