Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebben a hónapban nem kaptam...

Mmmami kérdése:

Ebben a hónapban nem kaptam meg az álláskeresési járadékot, a bankom visszafordította az utalást. Időközben új bszámlát jelentettem be a Mü. Kp-nál. Elképzelhető, hogy még ebben a hónapban újra elküldik vagy csak a jövő hónapban? Járt már így valaki?

Figyelt kérdés

#álláskeresési járadék #elmaradt utalás #visszafordított
2016. nov. 15. 11:29
 1/1 verde ***** válasza:

Van hóközi számfejtés is. Az hogy a te kirendeltségeden mikor van pontosan nem tudni, minden megye más félévi ütemterv szerint számfejt.

Legbiztosabb ha felhívod őket, mert így biztos el is utalják, mert ebben az esetben manuálisan kell feladják a pénzed, a hóvégi automatikus számfejtéssel szemben.

A hóközi számfejtések pénteken vannak, szóval csütörtökön mindenképp telefonálj, hogy a pénteki utalásba benne legyél.

2016. nov. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!