Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen széfet ajánlotok...

Milyen széfet ajánlotok otthonra? Elsősorban pénzt szeretnék benne tartani.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem olcsó mulatság, nyugodtan jöhet a drágább kategória is, mindenképp nagyon biztonságosat szeretnék.
2016. nov. 15. 16:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt, de jó lenne olyan cégtől beszerezni, aki fel is tudná szerelni, rögzíteni, akármi.
2016. nov. 15. 16:28
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi pénzt akarsz tárolni benne.

Eldöntöd mennyi lóvét akarsz beletenni. Megnézed melyik MABISZ kategória. Majd választasz egyet ami tetszik és az ára is megfelel.

2016. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ:


bútor vagy fali széf, esetleg egyéb kategória.

riasztóba kötöd?

mekkora értéket akarsz benne őrizni?

kulcsos vagy elektromos?


A gagyi darabokat érdemes elkerülni, mert a kínai elvtársak ebben is nagyon értenek a szemre vaskos, valójában üreges dolgok gyártásához.


A drágább kategóriában nézd meg a Burg Wachter, Wertheim széfeket, ez utóbbi egyébként "A széf", de az ára is ehhez van méretezve, és kisebb, olcsóbb darabokat nem is nagyon gyártanak. Vagy Technomax, ez olasz, de nem rossz darab, jó ár-teljesítmény értékű cuccaik vannak.


Egyébként a széfekre is igaz általában, hogy a drágább = jobb, de például a rögzítésen is sok múlik, ha a legjobbat veszed, majd felrakod 2 béna csavarral, akkor simán lefeszítik, és elviszik

2016. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jársz ha bérelsz valahol egy széfet.

Az otthoni megoldások nem biztonságosak, még a drágábbak sem. Ami biztonságos lenne az megfizethetetlen.

2016. nov. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A bankokban lehet széfet bérelni. Elméletileg nem lehet benne kp-t tartani, gyakorlatilag senki se ellenőrzi.
2016. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha bankban bérlem a széfet, akkor meg vagy mehetek be pár naponta, vagy otthonra is ugyanúgy vehetek egyet, hogy amit mondjuk havonta egyszer kiveszek a banki széfből, azt biztonságban tudjam, tehát lényegében ugyanott vagyok.
2016. nov. 16. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja hát nem említetted, hogy milyen célra kell. Azt feltételeztem, hogy komolyabb összeget tartasz készpénzben.


Ha csak arra kell, hogy a havi fizetésedet belerakd, mert okosba kapod borítékban, akkor szerintem erre kár széfet venni. A védelem azzal legyen arányos, amit védesz vele. Havi 100-200 ezer forintot beletenni egy bármilyen széf jó.

2016. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!