Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A youtube miért írja ki hogy...

A youtube miért írja ki hogy bevételszerzésre nem jogosult a videóm?

Figyelt kérdés

Direkt olyan zenét raktam alá ami nem copyright-os, de 1 nappal később azt írja ki a videókezelő résznél hogy bevételszerzésre nem jogosult...


Én csak úgy hobbiból csinálok pár videót néha amikor kedvem van, nem a pénzszerzésről szól de ha már létezik ilyen funkció akkor már miért ne használnám ki? az másik dolog hogy 1 év alatt gyűlik össze annyi mennyit ki lehet kérni de az is több mint a semmi.


Nyáron csináltam pár random gameplayt, azokra engedte a bevételszerzést pedig nagyságrendekkel kevesebb munkába került mint amit most csinálok animációkat...


Valaki aki jártas ilyen téren el tudná magyarázni nekem hogy mitől függ hogy engedi e a bevételszerzést és mitől nem?



2016. nov. 15. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem a zene miatt, akkor a képi elemek miatt is lehet. Jogosulatlanul nem használhatod màs képeit, elemeit a videóban. Ìrj a youtube-nak, hogy indokoljàk meg az okot.
2016. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!