Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A jofogason 2990 ft lett 1990...

A jofogason 2990 ft lett 1990 helyett a háztól házig?

Figyelt kérdés
2016. nov. 17. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
aha
2016. nov. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért ez durva emelkedés legalább sulyhatarhoz kötöttek volna2 kiloalatt 1990 .így már senkinek sem éri még.
2016. nov. 17. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Miután kiszorították az OLX-et, várható volt, hogy nem a legjobb szolgáltatást fogják nyújtani nem a legjobb áron. Az egész versengésnek pont ez volt a célja.
2016. nov. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A jófogásnál elmentek otthonról.

Már ha üzenni szeretnél valakinek a jófogásról már sms-kell visszaírni

Az 1999 sem volt a legolcsóbb de a 2999......

Nagyon sok ismerősöm és én is, aki árult ott már nem árul semmit ott mert nem lehet megfrissíteni. Meg van ugy hogy a frissítés drágább mint maga az árú. No comment....

Szerintem maguk alatt vágják a fát

Na meg ne feledjük a csalóknak könnyű ott a "tevénykedésük" :(

2016. nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na nekem is most lett elegem ebből a pénzsóvár bandából...

Fogok még hirdetni náluk, de már kilőttem a háztól házig szolgáltatást, az ezért már vicc, kismillió-féle szállítási lehetőség van, ennek a töredékéért.

Ráadásul 3 liter fogyaszt az autóm, 3000Ft-ból 150km-es körzetben én is elviszem inkább az illetőnek.

2016. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, annyi lett az (ingyenes) Háztól-házig történő szállítás ára ... én is alaposan meglepődtem, amikor láttam.
2016. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!