Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Menyiért tudom eladni az...

Balu14552991 kérdése:

Menyiért tudom eladni az alábbi telefonokat? Vaterán, Jófogáson, Hardveraprón stb. Pénzre vagyok kíváncsí hülyeséggel mellőzenek kérem

Figyelt kérdés

Beex Octagon Hibás: 2 db van az egyik csatlakózó hibás, a másikat leejtetem azota nem müködik vagy ha bekapcsol akkor a képekből ketőt lehet látni mindkettő szép kíjelző

Beex Freedom: Hibás törött kijelző nem müködik nem tölt képet néha ad valamikor meg nem nem tudom mi hibásodott meg

Samsung Galaxy S5 Clon: 2 db hibás nem tudom milyük hibásodott meg kép hang nincs tölteni nem tölt szép kijelző az egyik biztos klon másikat nem tudom az lehet eredeti

P920:Töltön léve tölt csak de úgy müködik szép kíjelző

P760: Hibás szép kíjelző töltés közben egy csíkot ad aztán ennyi

aTAB3.5D: hibás nem müködik törött kijelző rálett lépve


2016. nov. 17. 14:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Szétnézel kulonbozo oldalakon hogy mennyiert mennek ilyen telefonok,lehet ott is fogsz talalni hibasat es annak megfelelően beárazod!
2016. nov. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Mert senkinek nem kell használt noname vacak, ami ráadásul nem is működik. A javíttatása többe kerülne, mint amennyit az egész telefon ér.
2016. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltatok.... Árat kértem
2016. nov. 17. 15:18
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Ára? Örülj, ha ingyen elviszik és nem otthon foglalja a helyet.
2016. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
0 ft. :-)
2016. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Tedd fel csomagban a Vaterára licitálós aukcióra 1 ft-ról és akkor megtudod, mennyit adnak érte.
2016. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Borzasztó hogy ilyenek vagytok! Mondtam ha értelmetlen válaszoktól kiméljenek! Még hogy 0Ft -.- és te adsz le 74%-ba pozítiv dolgokat? leértékeltelek ha hülyéskedni akarsz tedd meg máshol de ne itt!
2016. nov. 17. 16:13
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Akkor szerinted mennyit ér?
2016. nov. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Most komolyan,te mibe remenykedsz?

Ezeket az összetört/nem mükődő stb ,made in gagyisztán vackokat akarod pénzzé tenni?El vagy te kicsit tévedve...a működő mobiloknak sincs mar semmi erteke nem hogy ezeknek a gyakorlatilag elektronikai hulladékoknak....

2016. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyéskedek és nem érdekel, hogy leértékeltél - arról bizony nem tehetek, hogy nem tudod elfogadni az igazságot :-(


"Beex Octagon Hibás: 2 db van

- az egyik csatlakózó hibás"

TEHÁT AKKOR NEM LEHET TÖLTENI, HA JÓL ÉRTEM?

- "a másikat leejtetem azota nem müködik "


Ez eddig 2 db nem vagy nem jól működő telefon.


"Beex Freedom: Hibás törött kijelző nem müködik"

3 db nem működő telefon


"Samsung Galaxy S5 Clon: 2 db hibás nem tudom milyük hibásodott meg kép hang nincs tölteni nem tölt"

5 db nem működő telefon


"P920:Töltön léve tölt csak de úgy müködik szép kíjelző "


Na végre, az első működő telefon!! Csak egy baj van - hogy ezt úgy hívják MOBIL TELEFON, azaz az alapvető funkciója az, hogy HORDOZZÁK!!


"P760: Hibás szép kíjelző töltés közben egy csíkot ad aztán ennyi " Hát, talán működik, de a fent leírtak alapján én már nem merném megvenni Tőled...


"aTAB3.5D: hibás nem müködik törött kijelző rálett lépve"

6 db nem működő telefon.


Tehát akkor összegezzünk: van 6 db nem működő telefon, amit el akarsz adni (alkatrésznek esetleg egy telefonboltosnak jó lenne), van egy mobilod, ami nem mobil, de legalább működik és van még egy, aminek a működése számomra bizonytalan, de mondjuk, hogy jó.


Egyetlen tökéletes telefonod sincs.

Nem tudom, mégis mennyiért akarod eladni, de csatlakozóhibás Iphone 3GS már 6.400-ért kapható.

[link]


Sőt! Iphone 5-ös is fel van téve 1 ft-ról indítva...

2016. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!