Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Menyiért tudom eladni az...

Balu14552991 kérdése:

Menyiért tudom eladni az alábbi telefonokat? Vaterán, Jófogáson, Hardveraprón stb. Pénzre vagyok kíváncsí hülyeséggel mellőzenek kérem

Figyelt kérdés

Beex Octagon Hibás: 2 db van az egyik csatlakózó hibás, a másikat leejtetem azota nem müködik vagy ha bekapcsol akkor a képekből ketőt lehet látni mindkettő szép kíjelző

Beex Freedom: Hibás törött kijelző nem müködik nem tölt képet néha ad valamikor meg nem nem tudom mi hibásodott meg

Samsung Galaxy S5 Clon: 2 db hibás nem tudom milyük hibásodott meg kép hang nincs tölteni nem tölt szép kijelző az egyik biztos klon másikat nem tudom az lehet eredeti

P920:Töltön léve tölt csak de úgy müködik szép kíjelző

P760: Hibás szép kíjelző töltés közben egy csíkot ad aztán ennyi

aTAB3.5D: hibás nem müködik törött kijelző rálett lépve


2016. nov. 17. 14:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Bocs de sokan adnak 10000 feletti pénzeket ezért hülyének ne nézzetek már!!! Hisz apró hibályik vannak jó valaminek belő bocs a gyors írásárt de kapkodok
2016. nov. 18. 14:34
 12/18 A kérdező kommentje:
Különben nem tettem volna fel ilyen kérdést
2016. nov. 18. 14:36
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Itt maximum te nezel minket hülyének....."Hisz apró hibályik vannak "A "hibályik" szóra ki sem ternek,de eleg nevettséges ez az egesz.....vagy neked az apró hiba hogy szertendő szét van törve/nem műkődik/rá lett lépve stb....es akkor ezert szerinted majd 10ezreket adnak emberek.....hát te úgy el vagy tévedve hogy arra nincsenek szavak!De tudod mit,hirdesd meg őket 10ezerért aztán várd a jó szerencsét...hátha rárepül valami madár mint amilyen te is vagy.....
2016. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Erre tényleg nem tudok mit mondani! Már régóta hirdetem 2db samsung galaxy S5 clonért: kaptam 5000-ezres ajánlatot

2 db Beex Octagonal pedig: 13K-t

Szóval én itt csak annyit akartam megkérdezni hogy a maradék telefonokkal eggyütt mennyit ér!!!!

és nézhetsz hülyén ha sok ember normálatlan válaszokat add egy emberét tudomm csak elfogadni és az nem az utolsó előtti válaszóló ez 100%-ba tudom

2016. nov. 18. 17:32
 15/18 A kérdező kommentje:

Ha kell megadom a Jófogáson a jelszavam Gianni nevezetű felhasználó! És ott megvannak az üzenetek az eladásról!!!

Így bebízonyítom hogy mindent el lehet adni!!!! és tőbbet is megér! Csak az a próbléma hogy tenézel engem hülyének közben pedig azt se tudod mi a tényállás!!!

2016. nov. 18. 17:37
 16/18 A kérdező kommentje:
És Kérem ne írjon íde senki tőbb kommentet kőszőnőm!
2016. nov. 18. 17:37
 17/18 anonim ***** válasza:
60%
Add meg a jelszót.
2016. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
65%

"Így bebízonyítom hogy mindent el lehet adni!!!!"


Ja, utána meg jön majd a vevő a gyakorira panaszkodni, hogy szar telefont kapott, mit lehet csinálni...? :D

2016. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!