Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladtam egy terméket hibátlanu...

Eladtam egy terméket hibátlanul. Vissza akarják küldeni. Nem akarom átvenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A vaterán eladtam egy videokamerát teljesen hibátlanul, amit képekkel is tudok bizonyítani. Tegnap feladás előtt az utolsó próbánál is hibátlanul működött. Ma átvették a kamerát, de elmondásuk szerint ha fotóznak vele, akkor a fehér részek helyett piros minden. Most nem tudom, hogy a postakocsi miatt van, hogy a rakodóterébe hideg volt, és a hirtelen felmelegedés miatt lett ez, vagy mitől. Vissza akarják nekem küldeni hibásan a kamerát, de én egy hibás termékkel már nem tudok mit csinálni. Nem vagyok egy cég, hogy visszavegyem 3 napon belül. Nekem nem kell az, amit más elrontott. Ha a rendőrséghez fordul a vevő, akkor nekem lehet belőle valamilyen ügyem? Biztosítás nem volt a terméken tudomásaim szerint. Valaki segítsen! Köszi a válaszokat
2016. nov. 17. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

polgári per bármikor lehet bármiből. Az már más kérdés jogos e.


Nem vagy köteles visszavenni!


Garanciát adtál rá? Ha nem, akkor meg főleg nem vagy köteles visszavenni.

2016. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kamera ismertetőiben feltüntettem, hogy nincs sem számlaadás, sem garanciát nem vállalok a termékre.
2016. nov. 17. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendőrséghez???
2016. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!