Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes vásárláskor nem a...

Internetes vásárláskor nem a termékleírásban lévő tulajdonságokkal bíró árut küldték. Jogosan ragaszkodom-e ahhoz, hogy ráfizetés nélkül azt küldjék el, amit meghirdettek?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy akciós órát. A honlap termékleírásában lévő adatok alapján választottam. Visszaigazolták, kifizettem, elküldték. Akkor derült ki, hogy "kisebb tudású" az óra, mint amit én rendeltem. Telefonálgatás után azt mondták, rossz volt a termékleírás, fizessem ki a különbözetet, akkor cserélik.

Jogosan ragaszkodom-e ahhoz, hogy ráfizetés nélkül azt küldjék el, amit meghirdettek? Az órák eredeti ára között kb. 10.000Ft a különbség, mivel akciós volt, 30.000Ft lett, tehát nem a 2Ft-os MediaMarkt TV kategória.



#vásárlás #internet #Media Markt #ráfizetés #hibás termékleírás #meghirdetett ár
2016. nov. 21. 05:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Amennyiben a típus tudja de te rosszat kaptál.


Tehát ha A órát rendelted és b órát kaptad akkor igen.

Ha b órát rendelted de a specifikációk hibásan voltak a webshopban akkor elallhatsz a vásárlástól.

2016. nov. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hibás teljesítés miatt elállhatsz a vásárlástól, mást nemigen tehetsz - illetve igen, ha nagyon sok időd van és jó fogy. véd ügyvéded.
2016. nov. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sejtettem.

Kösz a bizonyosságot.

2016. nov. 21. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!