Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki adjon egy jó tanácsot...

Andaaa90 kérdése:

Valaki adjon egy jó tanácsot hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kaptam egy üzenetett a telomra amiben ez áll:


T. Ugyfelünk! Amennyiben 5 napon belül nem rendezi tartozását, megtesszük a szükséges jogi lépeseket .

Intrum justitia Zrt.



De evvel egy a próbléma hogy én nem kötöttem velük semmi féle szerződést meg semmit , most hallok roluk elösször!

Meg nincs is még szukségem ilyenekre mivel a szüleimmel élek még , nem dolgozom még !

Ezert nem értem hogy miért kaptam ezt az üzit!!!

Arra is gondoltam hogy valaki rossz számot atott meg ott,

Irtam neki hogy szerintem itt félre értes történt én nem kötöttem őnökel szerzödést nem kaptam választ vissza!


Csak komoly válaszokat kérek szépen idióták kerüljebek most mert, ez fontos !! Köszönöm


19/L



2016. dec. 2. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezzel a céggel senki nem köt szerződést, aki ilyen levelet kap tőlük. Mert ez egy követeléskezelő cég. A pénzintézet adja át a tartozását ennek a cégnek ha nem fizetnek hogy hajtsák be. De neked mivel semmi tartozásod nincs ahogy mondtad nem kell vele foglalkoznod. Ha jól emlékszem én is kaptam hasonlót évekkel ezelőtt. Nem foglalkoztam vele. Nem törte még rám a behajtó azóta se az ajtót. Szóval szerintem nyugodtan ignorálhatod. Ha nagyon zavar esetleg menny be személyesen az irodájukba ha van a lakhelyed közelében.
2016. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!