Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Számíthatok- e bármilyen...

Szegerzsi kérdése:

Számíthatok- e bármilyen következményre? Olyan közhasznú foglalkoztatottnak mondtam fel szóban azonnali hatállyal a munkaviszonyát akinek a szerződésében nem én vagyok megjelölve, mint munkáltatói jogkör gyakorlója.

Figyelt kérdés

Az adott napi munkavégzését is megakadályoztam.

Döntésemben előtérbe helyeztem családtagom érdekeltségét,mert kettőjük munkaviszonya eldurvult,ezért gyakran panaszkodtam főnökömnek az érintett személy hozzáállásával kapcsolatban.Az illető tértivevényes levélben

törvényekre hivatkozva visszautasította a felmondásomat és kérte az eredeti állapot visszaállítását.Mit tehetek,hogy mentsem a helyzetet?Fontos a saját állásom megmentése miatt.

Köszönöm!


2016. dec. 3. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem ér a felmondás, nincs mit visszaállítani, mert te törvényesen se szóban, se írásban nem mondhatsz fel neki, ergo a munkaviszonya él.

Mondjuk nyerne a cég, ha lelépnél, mert a másik kérdésed is iszonyú tudáshiányról tanúskodik, meg ez is. Gőzöd nincs a munkaügyről, munkajogról.

2016. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fegyelmivel azonnali elbocsátásra is akár

Egyesnek meg igaza van

2016. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát kiskirálynak érezted magad, és úgy gondoltad, ki is rúghatsz embereket? Ráadásul szóban? Ha a munkáltatód tudomására jut, akkor ő fog téged kirúgni, írásban. Amúgy meg semmi más nem lesz belőle.
2016. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!