Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pick Pack ponton hogy megy az...

Pick Pack ponton hogy megy az átvétel? Részletesen érdekelne minden lépés, higy higyan is megy ez, hogyan vehetem át, stb

Figyelt kérdés

2016. dec. 8. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:

emailban jön majd,hogyha megérkezett a pontra. de sokszor telefononon is odaszólnak.

te bemész a boltba,mondod,hogy xy névre jött csomagod. ők tudni fogják miről beszélsz és hozzák a raktárból . alá kell írni és mehetsz. vagy ha nem kártyával fizettél,akkor fizetni is. ennyi.

2016. dec. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Majdnem. Egy személyi igazolványra is szükség lesz. Anélkül nem fogják átadni a csomagot.
2016. dec. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Email-t, SMS-t kapok amikor a csomagot futárnak átadják, és amikor a Pick Pack pontra érkezik az árú. Benzinkutakra szoktam rendelni, mert azok sokáig nyitva vannak, könnyű parkolni. Bemész, mondod hogy XY vagyok csomagom jött Z-től, vagy N. számú csomagom jött.

Igazolványod előveszed, kitöltöd az átvételi blokkot. Adok 200 Ft jattot, amit nagyon megköszönnek.

2016. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előre szoktam fizetni bankkártyával, így üzletek nem keresnek telefonon, hogy biztos hogy én rendeltem-e, hanem egyből küldik.
2016. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Kicsit még kezdő vagyok ilyenekbe
2016. dec. 8. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!