Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Forex tapasztalatok?! (olvasd...

Forex tapasztalatok?! (olvasd végig! és utána szólj hozzá kérlek)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Biztosan sokan találkoztatok ezekkel a híres/hírhedt cégekkel és sokan el is gondolkodtatok rajta, hogy vajon működhet-e avagy sem.


Először csak a böngészőt megnyitva találkoztam ilyen brókercégekkel és eleinte úgy tekintettem rájuk mint a vírusokra vagy az egyéb semmitmondó és idegesítő reklámokra, felugró ablakokra és csak bezártam és még csak meg se néztem. Pár hete viszont elkezdtem foglalkozni vele, utána olvastam és próbáltam kicsit beleképzelni magam ebbe a világba. (Forex)


Mielőtt bárki elkezdene bombázni az ilyen "felejtsd el csak lehúznak" vagy "csináld csak, ha a híd alatt akarsz kikötni" stb. szövegekkel MOST tisztázni akarom, hogy semmibe nem vágok bele amiről tudom, hogy csak veszítek rajta. Tudom, hogy az emberek nagy százalékban csak veszteségekről tudnak beszámolni ebben a témában és éppen ezért ha úgy alakul, hogy belekezdek mindenképpen óvatos leszek és kicsiben fogom csinálni és nem leszek mohó vagy meggondolatlan szóval ezt a kiosztós részt át is ugorhatjuk.


Kicsit, hogy még tisztább legyen:

Jelenleg van munkám és a fizetésem a megélhetésemhez elég és szabadidőm is van mellette. Ez idő alatt szeretnék a Forex demo-jával foglalkozni egyenlőre és ha úgy látom, hogy működik (bár tudom, hogy ég és föld a demó és a való életben megtapasztalható "verzió") akkor kis tőkével csinálnám munka mellett úgy, hogy a nem kizárható veszteségeim minimálisak legyenek.


Mivel konkrét kérdésem nincsen a témával kapcsolatban így HOZZÁSZÓLÁSOKAT várnék azoktól, akik már tapasztaltak, jártasak ebben a témában és nem különböző leleplező linkeket vagy más "ijesztgetéseket". Pozitív vagy Negatív élménybeszámolókat olvasnék főleg.


Köszönöm előre is!!!



2016. dec. 8. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet vele pénz keresni, de ahhoz több évig kell tanulni és nagy tőke kell hozzá, hogy értelme is legyen.


Azt, hogy kis pénzzel, munka mellett ezzel érdemi pénzt keresel, felejtsd el!

2016. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze nem egyik napról a másikra kezdek bele.

Írtam is, hogy demo-val tesztelem ha kell egy évig.

De köszönöm az őszinte válaszodat ;)

2016. dec. 8. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:

600ezres számlát nyitottam, volt hogy két hét alatt 1 millát csináltam nagyon rizikós kereskedéssel amit senki sem ajánlana. Lehet vele keresni de ahhoz nagy rizikót kell vállalni, nekem belefért egyedül voltam.

Próbáld ki, demó után nyitsz egy számlát annyi pénzzel amit nem baj ha elvesztesz, bár a kevéssel nem mész semmire a sokat meg sajnálnád elbukni, rögtön egy dilemma. Nem az ideggyenge, biztonságra alapozó emberek bulija végignézni hogy mi történik a pénzeddel miután megnyitottál egy poziciót.

2016. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

8 éve kezdtem.

Tetszik a hozzáállásod. Tanulni, tanulni, amíg demón nem tudsz tervszerűen, folyamatosan profit csinálni hónapról hónapra.

Utána egy kis számlával elkezdeni, és apránként növelni a kötésméretet.

Trendkövetés, szigorú kockázatkezelés. Ennyi a titok.

2016. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!!!


Pontosan az ilyen típusú válaszokra számítottam. Örülök, hogy van olyan aki felismeri, hogy nem ész nélkül kezdenék bele és nagyra értékelem azt is, hogy valamelyest biztattok és nem lehangolni akartok vagy a kedvemet elvenni. Azt meg pláne értékelem, hogy konkrét példával is előállt a második hozzászóló, mert ez bizonyítja számomra, hogy valahol a közelemben is létezik olyan ember aki ezzel a kockázatos "vállalkozással" nem csak veszített, sőt nyert is nem keveset.


Ezt most kissé ünnepélyes "hangnemben" adtam elő de ez nem azt jelenti, hogy ettől elbizakodóbban vagy ne adj Isten meggondolatlanul, kapkodva nekilátok és mindent bele... nem, nem erről szó sincs. Tartom magam a korábban leírtakhoz és a lassan járj, tovább érsz módszert fogom alkalmazni olyan tekintetben, hogy mindenképp előbb a demó verzióval fogom kezdeni az egészet és mellette sokat olvasok, próbálok okosodni a témában, hogy aztán elkerülhessem azoknak a hibáknak az alapköveit amik a csődhöz vezethetnek.


Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2016. dec. 10. 23:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Èn annyival javìtanám az egyik elöttem szòlòt,hogy igen is merjèl egy mikro rendes számlát nyitni annyi összegel amennyit másra is elköltenèl.Hidd el teljesen más èszjárással fogod csinálni mèg ha 30 dolcsirol is van szò, ès 0.5 lot nál ne tegyèl rá többet.. Remèlem segìtettem, amugy èn is nemrèg kezdtem :)
2017. jan. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Több éve csinálom és élek ebből és vannak olyan lehetőségek is, amikor pénzbefektetés nélkül is tudsz esetlegesen Ft százezreket keresni jutalékként. Ez a szignál szolgáltatás. Demó számláról lehet valós pénzt keresni. Tapasztalatom szerint gyorsabban el lehet sajátítani az alapokat a forexben ezzel a módszerrel, hiszen az önfegyelem gyorsabban alakul ki. Én a helyedben ebben az irányban nyitnék
2017. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!