Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valakit...

Létezik olyan, hogy valakit értesítenek e-mail-ben, hogy örökölt 10 millió dollárt külföldön élő rokonától, de nem tudják átutalni a pénzt?

Figyelt kérdés

2016. dec. 8. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen, én zöld kártyát nyertem az USA-ba, de azt sem tudták postázni.
2016. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, létezik, csak átverés.
2016. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Klasszikus 409-es, nigériai csalás. Ezek szerint még mindig megy, mert a sok hü*e bedől neki, sajnos.
2016. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát ez mindenképpen átverés,még akkor is ha mindenféle halotti kivonatot és egyebeket is bekérnek?Sógornőm kapott ilyen levelet és azt mondja valóban volt olyan nevű rokona akitől állítólag örököltek.
2016. dec. 8. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne létezne, én minden héten kapok ilyen emailt :)
2016. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Ki írta az e-mailt?
2016. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha van is olyan nevű rokona, akkor sem emailben értesítenek, ilyen nincsen! Ha valódi lenne, akkor hivatalos úton, levélben, ügyvéd útján jönne értesítés.


Írd be a google-ba. 419-es csalás vagy nigériai csalás. a lényege az hogy írnak egy kamu történetet, most ezt a halottasat adták elő, és nem tudják a nagy pénzt utalni, ezért te utalj valamennyit, hogy ők is tudjanak. na, ez után ők nem jelentkeznek. évek, évtizedek óta megy ez a csalás, nagyon durva hogy még felmerül hogy valós lehet.


[link]

2016. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

A múlt héten nekem is meghalt egy rokonom autóbalesetben Németországban. Én is örököltem 10 millió dollárt.

Az ügyvéddel egy afrikamail.com -os mail címen vehetem fel a kapcsolatot.

Szerinted ?

2016. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért nagyon hülyének kell lenni ahhoz, hogy valaki ne tértivevényes ajánlott levélben várja az értesitést a 10 millió dolláros örökségről. Egy olyan rokontól akinek még a meghalásáról sem tudott. Hahaha, tele vagyunk milliárdos külföldi rokonnal, aki csakis azért hal meg, hogy ránkhagyhasson 10 millió dollárt. Nem 100 ezret, egyenesen 10 milliót, dollárt! Na jahhh. Szegény sógornőd.
2016. dec. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A tesóm a citybanktol kapott egy ilyet de ők valami alapról beszélnek és hogy abból jönne a 10 milka még kódokat us küldtek pin kód stb
2018. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!