Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki Svájcban bejelentett...

Ha valaki Svájcban bejelentett erotikus munkát végzett, de utánna Magyarországon szeretne rendes munkát találni, kiderülhet, hogy mivel foglalkozott? Marad valami hivatalos helyen ennek valami nyoma?

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 12:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Persze kis cégek nem fognak vele foglalkozni, de nem kell ide nagy cégnek lenni, elég egy jó magánnyomozó, hogy kiderítsd valakinek a múltját.

Amik számodra nem jöhetnek szóba azok olyan munkák ahol képviselsz valamit például Parlamentben nem dolgozhatnál, 1 hét alatt lehozná valamelyik bulvárlap az életedet, vagy olyan munkák ahol képviseled a céget.

2016. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem láttad még, hány svájci rbancot kiraktak a napisz*rra facebook profillal együtt? Most gondolj bele, a munkaadó honlapjára kiraknak, valaki pont arra téved és felismer és ha nagy gci akkor simán beküld olyan helyre ahol mindenki láthatja. Hidd el, kicsi a világ...
2016. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem a hírdetés alapján gondoltam,hogy megtalálnak,mert az arckitakarással volt,hanem valami hivalalos papír miatt esetleg,mert be voltam jelentve,szóval legális volt,adóztam belőle,meg stb...

És köszönöm szépen,hogy segítettetek és nem átkozódtok és fikáztok,hogy ilyet csináltam,kellemesen csalódtam az emberekben,vagyis csak bennetek,akik válaszoltak.

2016. dec. 14. 01:32
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem ítélkeztem efelett.

Csinos fiatal lány vagy, amit pénzbe fektettél. A férfiaknak meg jó dolog bármilyen erotikus munka :D

2016. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
A probléma leginkább ezzel az, hogy vagy rászoknak az erotikus munkát végző nők a kábítószerekre, gyógyszerekre mert nem bírják azt ami ezzel jár, vagy ezek után nem képesek a normális életre mert többet keresnek 1 nap alatt kint mint itthon egész hónapban normális munkával. Nagy a csábítás, viszont ez a munka képes tönkretenni az életed és a karriered, persze ítélkezni nem lenne jól, mert senki nem tudja min mentél keresztül, ahhoz, hogy be kelljen vállalnod ezt, viszont sajnálni sem foglak érte.
2016. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!