Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal levont pénzt a bankkárt...

Paypal levont pénzt a bankkártyáról ok nélkül, de ezt a paypal nem mutatja?

Figyelt kérdés

Konkrétan €60 csak úgy lement a bankkártyáról állítólag paypal-on keresztül. Paypal-ra beléptem, ott semmi ilyen tranzakciót nem ír.

Valami Chenyanwu vonta le a pénzt.

Az internet bankon ahogy rákattintok több infóért, azt írja férfi ruházat és bútor bolt. (Angolul)

Még is miez? Ötletek?

Semmi sem lett remdelve, főleg nem ruha vagy bútor. Meg ha rendeltem is volna, azt a paypal-on kijelzi.



2016. dec. 10. 02:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Jelezd a Paypal felé mert lehet hogy valaki feltörte a Paypal fiókodat. Ja meg cseréld le a jelszavakat mielőbb.

Ha ez van a Paypal visszautalja neked.

2016. dec. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

"állítólag paypal-on keresztü"


Állítólag. Azaz vagy az SMS-ben kapott, vagy a bankszámlán látott tranzakcióban lévő üzenetből szűröd le, mert bele volt írva, hogy "Paypal". Nos, kártyás vásárlánál a pénzt leemelő bármilyen közleményt beleírhat a levonásba. Tehát a Jóska írhatja bele azt, hogy Pista, és te azt is fogod hinni, hogy az bizony a Pista volt. Ezért nem látod a Paypalon. Valószinűleg csalás, átverés, vagy hackelés áldozata lettél. Azonnal tiltsd le a bankkártyádat. Hogy mitől lehet? Legegyszerűbb az, hogy nem biztonságos helyen megadtad a kártyád számát. Vagy feltörtek egy olyan, biztonságosnak hitt oldalt, ahol el volt tárolva a kártyaadatod. Vagy eleve a számítógéped/eszközöd vírusos, amiről már adtad meg a kártyaadatokat egy amúgy teljesen biztonságos helyen. Vagy valaki fizikailag hozzáfért a kártyádhoz, és lelopta az adataidat. Legrosszabb esetben valaki "kitalálta" a kártyád adatait és azt használta (ennek van a legkisebb esélye).

2016. dec. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezt tanulok. Oda figyelek az ilyen dolgokra és nem adtam meg sehol a kártya adataimat ebay-en kívűl.

Paypal-on hol tudom jelezni? Mert paypalon nem lehet látni semmi olyat, hogy levonták volna. Ezt csak az internet bankon keresztül írta.

Letiltani nem tudom a kártyám mert ebay le akar szedni valami billt dec. 15-17 között.

2016. dec. 10. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!