Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Állásinterjun mennyire szokás...

Állásinterjun mennyire szokás a szerzödés feltételeit esetleg megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Gyakornoki helyre akarok menni dolgozni viszont a legtöbb helyen azonnal fél éveket vagy 1 évet kell aláirni. Mivel erösen függ a szabadidöm az orarendtöl igy mennyire lehet szerintetek ezt megbeszélni hogy amig nincs meg az következö félévi orarendem addig nem szeretnék fél évet aláirni.
2016. dec. 10. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyha van 10 másik aki ugyanazt nyújtja, mint te, nem sok. Hogyha te vagy az egyetlen jelölt, esélyes.
2016. dec. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Nálunk is vannak gyakornokok, és teljesen rugalmas a munkaidejük, a fizetést is időarányosan kapják. Tanulmányi szerződés viszont van, ha X időn belül elmegy, ki kell fizetni a cégnél elvégzett oktatások költségét.
2016. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne vicceljünk már, ugyan miért írnál olyat, ami nem jó neked? én simán csináltam már olyat is, h szépen átjavítgattam azokat a pontokat amik nem tetszettek, aztán újraírták .... ennyi. hát már bocsánat de ha egyszer nem jó neked, hogy a rákba akarod csinálni? szal sztem alap
2016. dec. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!