Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy spóroljak a karácsonyi...

Hogy spóroljak a karácsonyi ruhákon? Kell kb 3 és csak akkor az egyszer veszem fel utana szekrény, vajon visszavennek a Zaraba egy viselés után?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy veszik vissza a használt ruhádat.

Amúgy meg felesleges 3 új ruhát venni, ha nincs pénzed

2016. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rá van írva hogy 30 napig cserélik. Nekem jo lenne helyette farmer is vay valami amit hordanék hosszu tavon. És van pénzem. Csak spőrolni akarok. Tele van a szekrény a múlt évekbeli ruhákkal amiket 1x vettem fel.de azok mar nem kellenek mindig új kell
2016. dec. 13. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Miért kéne mindig új te agyhalott
2016. dec. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Ja 30 napig cserélik, ha nem hordtad és rajta van a címke

Nem turkáló

2016. dec. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Add el a régi ruháidat, azt írtad, hogy már nem kellenek. Az árukból pedig vehetsz újakat.
2016. dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam visszavették jól leellenoriztek a címkéket aztán megkérdezték a pénzt adjak vissza vagy valasztok.rendesek voltak úgyhogy kari után is visszamgyek
2016. dec. 14. 10:28
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Egy ordas nagy bunkó vagy.

Úgy vágnálak ki a boltból a levágott cetliddel, hogy a lábad nem éri a földet.

Ahhoz van eszed, hogy menőzz újban naponta? Keress valami pénzes pasit, aki mellett nem kell visszavinned...

2016. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem van penzem csak spórolni akarok. Mert ez a sok karacsonyi meg alkalmi ruha pénzkidobas. És imádom a Zara ruhákat felvenni de csak egyszer. Utána már nem érdekesek, egyébként az a pár óra amíg a vállalati összejövetelen rajtam volt fel sem tűnt az eladónak mert nem látszott rajta. A modellek is felveszik a kifutóra és azt is visszarakjak eladni, meg ami a tv műsorokba van az is visszamegy és valaki megveszi. Innen jött az ötlet de bevált.
2016. dec. 14. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

A kis trukkos csoro mindenedet. 😂


Remelem egy draga darab rajtad ragad.

Utalom amikor vennek ruhat es valami pinan mar szetszakadt a cipzar, vagy latszik hordva volt - 4x leulsz benne latszik - aztan az az utolso a meretbol, de hasznalt...

2016. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyeneket nevezi a népnyelv szarrágónak.
2016. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!