Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jó ideje semmilyen csomagom...

Jó ideje semmilyen csomagom nem érkezik meg. (Ebay) Hol a hiba?

Figyelt kérdés
Ebay-ről rendelt cuccaim közül az utolsó 5 nem érkezett meg. 1000- 5000 Ft tételek. már 3-at jeleztem az eladóknak. 2-vel megy a huzavona 1 visszafizette. És 1 lejárt 2 napja 1 meg hétfőn fog. Már voltam postán is kérdeztem. "Nem jött semmi". Hol akadhat el. Megreklamáljam? Nem fognak csalónak nézni?

2016. dec. 16. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
December van ember, mindenki rendelt már 1 hónapja, mint az őrült, hogy beérjen a csomag.
2016. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Karácsonyi csúcsszezon van mindenhol, mivel egyre magasabb az internetes rendelések aránya, erre nem minden cég készült fel jól, nem mindenki tudta helyesen felmérni a forgalmat. pl. Emag, aki azért már évek óta csinálja, szintén elmondta, hogy 1/3-al nagyobb lett a rendelési arány, mint amire készültek.

Egyszerűen nem győzik a posták - ennyi...

2016. dec. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyar Posta!Volt is róla cikk neten,hiradóba is bemondták ! Több ezer külföldről rndelt cucc van Ferihegyen stb! -.- Postán csak ajánlott csomagrol adnak infót a többhez nincs rálátásuk.

[link]

2016. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!