Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ha valamit töltök ncore-rol,...

Ha valamit töltök ncore-rol, uTorrenten keresztül, akkor nem lehet használni kb semmilyen nagyobb oldalt (faceboom, youtube), se a wifi keresztül a telefonon. Miért?

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Na jó, ez engme is érdekelne, mert nálam is ez van, bár nekem csak a facebookot nem lehet
2016. nov. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na örülök akkor ,hogy nem csak egy egyedi probléma, hanem máshol is van ilyen! :'D remelém mielőbb tud valaki segíteni.
2016. nov. 7. 23:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Kevés a sávszélesség?
2016. nov. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ctrl+P, es allits be a downloadnak limitet, ami kb 2 megabittel kisebb, mint a savszelesseged. Ha youtube-on akarsz fullhd videokat nezni, akkor tobbet.
2016. nov. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tuti hogy nem az a baj. Amugy 25-30mega internetunk van, de ezt kb azóta csinálja mióta a t-home hozott egy uj routert. De szerintem nem a router a hibas, hanem szerintem a utorrent, mert csak akkor csinálja ezt ha onnan töltünk valamit. Jó lenne rájönni, mert rohadt idegesítő :/
2016. nov. 8. 00:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Teháthogyha 25-30 megás sávszélességem van , akkor olyan 23 at állítsak be? :o
2016. nov. 8. 00:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert lefogja a gépet. Ha nagy sebességgel jön - ugye a torrent általában eleve több szálon - azt a gépnek, a processzornak, a hardvervezérlőknek menedzelniük kell, a lemeznek pörögnie kell, a fejnek ugrálni, a bejövő adatokat szétosztogatni, szóval ez egy csomó csúcsra járatott folyamat. Ráadásul az ilyen hardverfolyamatok általában előnyt is élveznek a szoftveres folyamatokkal szemben, szóval a gép inkább arra koncentrál, hogy a letöltés működjön, a szoftvereknek kevesebb erőforrást juttat.
2016. nov. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De akkor ,hogy csökkentsem le és mennyire. 25 megás sávszélességünk van. Hogy lehet akkor korlátozni a letöltési sebességet, és mennyire állítsam a korlátozást?
2016. nov. 8. 10:12
 9/10 A kérdező kommentje:
Az adatátviteli korlátnál állítsam be ,vagy pedig a sávszélességnél állítsam be a limitet?
2016. nov. 8. 10:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nagy sebességgel töltesz, ne akarj mást csinálni mellette. Én sem tudok, hagyom, hogy töltsön.
2016. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!