Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PAY PAL üzenet! Kaptam egy...

PAY PAL üzenet! Kaptam egy E-mailt a pay pal-tól h. erősítsem meg a számlámat, de én soha nem voltam kapcsolatban velük?!

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:
valoszinuleg nem a paypal-tol kaptad...
2016. dec. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg az email címet, valami ilyesmi lehet hogy paypel.net, vagy hasonló hülyeség. Nekem is jött, nem is egy, csak nem nagyon volt időm elolvasni akkoriban, csak nemrég. Elég gyenge próbálkozás, de lehet hogy valakiné bejön.
2016. dec. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont a jogi forumon néztem az előbb ezt :)

https://www.youtube.com/watch?v=H3q7CbiERUo

2016. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ez úgy hívják, hogy adathalászat. Egy ósdi trükk, régóta létezik. Kapsz egy hivatalosnak tűnő levelet, hogy jajdemekkorabajvan. Naiv vagy, bepánikolsz, már meg is adtad az adataidat. Értsd: te magad adod oda a jelszavadat a tolvajoknak. Ha a lopott Paypalhoz bankkártya van kapcsolva, pillanatok alatt elköltik a kártyáról a pénzt. Téged megmentett az, hogy nincs Paypalod. Ha lenne, valószinűleg már akkor sem lenne... És rengeteg ember van, aki nemhogy az első, de a sokadik ilyennek is bedől.
2016. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat, nyilván nem reagáltam a levélre,k@pja be aki ezzel szórakozik!
2016. dec. 20. 03:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!